Co kupić?

Cześć, chciałam dzisiaj odpalić wieśka 3, ale niestety jakość grafiki nie jest zachwycająca, okazało się jednak że no niestety grafika na pewno do wymiany, przypuszczam że razem z nią pewnie i zasilacz, aczkolwiek nie wiem czy nie trzeba będzie wymienić także płyty głównej, słabo się znam, nie chciałabym też przepłacać, a bardzo chciałabym pograć :slight_smile: wyczytałam że w minimalnych zaleceniach wiedźmina 3 jest to GTX 660, mieszkam za granicą i ciężko wg mi ją znaleźć do kupienia. Może ktoś poleci mi w co najlepiej zainwestować :slight_smile:

Sensowna grafika do Wieśka, to tak GTX 960, wersję 4GB G1 kupić można za ok. 600zł-700zł. Daje możliwość swobodnej gry na wysokich detalach w rozdzielczości FullHD . Oczywiście droższa grafika, to większa wydajność, no ale dzisiejsze ceny nie zachęcają, używana 1050Ti potrafi był o połowę droższa a niewiele szybsza. Jeśli ceny mogą być powyżej 1500-2500zł no to wybór jest nieco obszerniejszy.

Ok, dzięki za podpowiedź, widzę że ta także jest u mnie niedostępna, ale znalazłam używkę. Jeśli da mi ta karta spokojnie pograć to super :smiley: I ona będzie pasować do płyty głównej? Bo zasilacz już widzę, że na 100% do wymiany (chyba 500W będzie ok? teraz mam 180W…)
Tak szczerze mówiąc to tak do 1000zł bym chciała coś znaleźć.

180? No to lipa, bo to chyba tfx (malutki) i jakieś „poleasingowy” pc. Czyli 500 niw wstawisz szybko i łatwo, no i 500 z jakimś certyfikatem, bo te bez, to mogą być 250. :wink:

Ok, taki styknie?

Ten temat został automatycznie zamknięty 180 dni po ostatnim wpisie. Tworzenie nowych odpowiedzi nie jest już możliwe.