Co lepiej dostać ;) xbox360 czy PS2?

pytanie jak w temacie

jesli xbx360 to istnieje emulator z ps2 na xbxa 360?

zależy mi na serii MK ale może znajde jakiś odpowiednik…

…emulator PS2 istnieje na PC (to i pewnie na Xkupie poleci-czysta teoria bo nie sprawdzałem) ale do grania sie nie nadaje, bo nie ma jeszcze tak silnego proca który by to pociągnął (granie w kilku lub kilkunastu klatkach na sekundę nie ma sensu)…

według mnie odnosnie pytania co lepsze czy xbox360 czy ps2 to zdecydowanie wybral bym ps2 gdyz procesor w ps2 ma szyne 128 bitowa i bardziej jest przez to wydajny .Emulatory jakie widzialemn to tylko i wyłącznie do xboxa do ps2 sa ale ingerujace w bios karty graficznej wiec nie warto sie tym bawic

Wg. mnie Xbox360 :wink: Konsola nowej generacji, poza tym MS powoli zabiera od Sony jego exclusivy :slight_smile: PS2 już jest stare, teraz gry będą głównie wychodzić na jego następcę i X360.

ani to ani to. Ps3 :slight_smile: Nie warto kupować staroci

Tytuły na ps jak i na xklocka są drogie ;] moze napisz czy kierujesz sie dostępnościa gier, cena czy moze czymś innym ??

Nie rozumiem takich ludzi jak ty knapik zastanów się przez chwile, może kogoś nie stać bądź szkoda mu wydawać ponad 2 tysiące złotych na konsole PS3 skoro może kupić np. xboxa 3600 za 1000zł a jest to prawie to samo, na PS3 i xboxa wychodzą te same gry i wielu ludzi sądzi iż lepiej kupić xboxa bo jest tańszy i niewiele gorszy od PS3. Poza tym jak ktoś jest fanem seri GTA to duuużo bardziej xbox 360 mu sie przyda po tylko na niego wyjdą kolejne epizody do GTA IV na PS3 ich nie będzie :smiley:

Co do tematu wybrałbym xboxa 360 ponieważ jest nowszy od PS2 i więcej gier na niego wychodzi w obecnych czasach niż na PS2 i jest po prostu lepszy.

Buahaha dobre :mrgreen: Prawie robi dużą róznice. Xbox360 chodzi głośno jak traktor, jak chcesz grac online to musisz płacić, ma tylko HDready.

Ps3 ma FullHD, chodzi tak cicho ze nie wiadomo czy pracuje, a gra online jest bezplatna i bezproblemowa.

Ja to nie rozumiem takich ludzi jak ty! A jak kogoś nie stac zapłacić ok 1000 zł drozej to od czego sa raty?

W zasadzie jest dużo takich tytułów jak pisze mafioz, które wychodzą tylko na ps albo tylko na xboxa, tylko, że prawie zawsze mozna znaleść odpowiednik…

Aha co to wyboru, pomimo że jestem wielkim fanem PS i GT to chyba wybrałbym jednak xboxa

Swoją drogą jestem zdania, że w każdym domu powinna być konsola i komputer bo jedno nie jest wstanie zastąpić drugiego i na odwrót : /

RATY hmmm tylko postaw sie w sytuacji np 16 latka który udłubał 1000 i to i tak jest dużo, a czasem po prostu niechce wydać więcej i juz, bo moze mu np: szkoda kasy

Dodam jeszcze ze to tak jak z kupnem nowego komputera. Xbox360 porównałbym do pentium 4 a Ps3 do Core Duo 2. Takie są fakty i wszystkie gadki fanów xboxa nie mają sensu. Jedynym minusem ps3 jest cena wieksza o ok 1000 zł, ale jak wiadomo oszczedzanie na sprzecie jest kiepskim pomysłem. Zresztą wszystkie powody zawarłem w poprzednim poście.

Jakby ci to uświadomić… skoro xb kosztuje około tysiaca a ps3 jest o tysiąc droższy to kosztuje 2 tysiące, to mniej więcej tak jakbys kupował samochód za 50 tys i stwierdził, że dołozysz jeszcze 50 które weźmiesz na raty bo to tylko jeszcze raz tyle… komplety bezsens, a pozatym wybór był xbox vs. PS2 więc chyba lepiej wypowiadać sie w temacie a nie pisać jakie PS3 jest super i w czym jet lepszy od xboxa

masaqq

i z tobą się moge zgodzić.

knapik

według mnie ty preferujesz że dołożysz 2 tyle ale za to będziesz miał coś lepszego. masaqq podał dobre porównanie z samochodami, ale według ciebie dołożysz 2 tyle i kupisz auto za 100tyś ale pomyślisz że jest jeszcze lepsze auto za 200tyś i co to jest 100tyś zł wezmiesz na raty ale sie okaże że jest jeszcze lepsze auto za 400tyś zł i tak w nieskończoność.

za to ty widać że jesteś fanem PS3

pozatym może ktoś nie gra przez internet chałas mu nie przeszkadza (z tym traktorem przesadziłeś)

po tym zdaniu wywnioskowałem że nie znasz prawdziwej ceny pieniędzy. może najpierw zacznij zarabiać i potem się wypowiedz czy dołołożenie drugiego tysiąca to takie nic i każdego na to stać. może ktoś ten 1000zł woli zainwestować w coś innego? zresztą 1000zł to spora suma i pstryknięciem palca jej nie zarobisz.

Złączono Posta : 19.06.2007 (Wto) 13:04

PS

jasne że nie warto… :?

Skoro wyszła grafa GF 8800GTX to nie opłaca się już kupować GF 7900GT bo to staroć prawda? po tym wypowiedzeniu ja tak to rozumiem…

Jestem fanem GTA i wolę kupić PS3, przynajmniej nie będę miał dropów i loadingów. :stuck_out_tongue: Pominę to że dodatkowe epizody po roku będą dostępne na PS3.

A nie na Xbox? Przecie Bill zabulił 50 milionów żeby dodatki byly wyłącznie na Xbox360.

Złączono Posta : 19.06.2007 (Wto) 15:13

Chodzi mi o to że będą dostępne na PS3 rok po wydaniu ich na X360. :stuck_out_tongue:

n/c :lol:

ps2

DANE TECHNICZNE:

PROCESOR: 128-bitowy procesor Emotion Engine, częstotliwość pracy procesora 300 MHz. Emotion Engine ma również wbudowany procesor PS One

PAMIĘĆ: 32 MB

GRAFIKA: Układ Graphics Synthezizer (150Mhz) dysponujący 4MB RAM

DűWIĘK: Układ dźwiękowy posiadający 2 MB pamięci.

INNE: Czytnik DVD, Network Adaptor, Dual Shock;

OPCJONALNIE: Karty Pamięci, Kamera EyeToy,

xbox360

Procesor: IBM PowerPC Xenon (trzy rdzenie taktowane zegarem 3,2 GHz każdy)

GPU: ATI R500 (Xenos) 

48 zunifikowanych jednostek Shader Model

taktowanie - 500 MHz

RAM: 512 MB współdzielonych przez procesor główny i układ graficzny 

taktowanie - 700 MHz

Odtwarzane formaty: DVD-video, DVD-Rom, DVD-R/RW, CD-DA, CD-Rom, CD-R, CD-RW, WMA CD, MP3 CD, JPEG oraz CD

Obsługa trybów 480p,720p,1080i, oraz po ostatniej aktualizacji Dashboardu 1080p (np. NBA Street Homecourt,)

3 porty USB 2.0

1 port HDMI (wersja Elite)

Możliwość podłączenia jednocześnie 4 kontrolerów

Odłączany dysk twardy o pojemności 20GB lub 120GB

i co jest lepsze 3 rdzenie po 3,2 ghz :lol: czy jakiś 300 mhz procek ? haha no nie moge czyta takich bzdur lepszy jest xbox360 a jeszcze lepszy ps3

Skąd to wiesz?

hmmm…

przecież na PS3 chodzą gry z PS2 i PSX…

w seria MK będę mógł grać :slight_smile:

czy PS3 ma w zestawie bezprzewodowego pada?

i czy są w nim wersje jak w xboxie? core, premium, elite?

Mi sie nie wydaje że bill zapłacił 50 milionów dolarów za to żeby te dodatki przez 1 rok były tylko na xboxa a po roku wypuszczą również na PS3.

moim zdaniem legalnie tych dodatków nie będzie co najwyżej gdzieś na torrencie wstawią zmodowany itp. mod do GTA który wejdzie na PS3 ale nie będzie to legalne.

To taka moja wizja :stuck_out_tongue: