Co lepiej działa Razer Game Booster czy Wise Game Booster?

Zastanawiam się nad wyborem jednej z tych dwóch aplikacji.Która aplikacja według was lepiej spełnia swoją rolę,oto link do pierwszego programu http://www.wisecleaner.com/wisegameboosterfree.html a tu link do drugiego programu http://www.iobit.com/gamebooster.html

A po co ci te aplikacje? chyba nie do lepszej wydajności w grach bo jak tak to kub lepszy sprzęt.

niestety żadna. testowałem je i to jest tylko i wyłącznie działanie w opisie a faktycznie kompletnie nic to nie daje, zero jakiegokolwiek efektu jak zapewniają, szkoda tylko syfić sobie komputer takim g.

Po napisaniu tego posta,w swoje ręce dorwałem PC Format i tam był opis Razer Game Booster który był na płytce,podano także komputer testowy i wyniki po testach były pozytywne,wiele można zarzucić PC Formatowi ale nie tak ordynarne kłamstwo.Widzę jeszcze jeden test Game Booster ale na razie o nim nic nie powiem.

galy1 głównym zadaniem Razer Game Booster jest wyłączenie zbędnych procesów sieciowych by jak najbardziej odciążyć jakość połączenia co teoretycznie ma pozytywnie wpływać na gry multiplayer zmiejszając latency, lag compensation i ogólnie płynność gry i właśnie dlatego napisałem że nie spełnia swojej roli ponieważ 90% powyższych problemów w grach nie jest wynikiem sprzętu samego w sobie ale jakości posiadanego łącza, optymalizacji danej gry oraz serwerów na których się gra. nie ważne co byś namieszał w systemie i jakich boosterów użył nie przeskoczysz tego. zrozum jedno że jeśli masz słaby sprzęt lub łącze nie da się, jest to fizycznie niemożliwe by np. z łącza 1mb zrobić sobie 10mb za pomocą jakiegoś programu. te programy może i coś tam daja na starym i słabym sprzęcie, jeśli masz przynajmniej ze średnio-niskiej półki to absolutnie w niczym to nie pomoże ale skoro nie wierzysz to sam sprawdź, przecież to jest darmowe i nie robi żadnego syfu w kompie więc zainstaluj i się przekonaj.

azazel666 trudno mi to napisać,ale ty chyba nie wiesz o czym piszesz.Albo programy się tobie pomyliły bo Internet Speed Booster to nie to samo co Razer Game Booster lub Wise Game Booster,zaznajom się o czym piszesz bo na razie to co napisałeś to banialuki.

Od dawna używam Razer (Iobit) Game Booster i uważam, że swoją role spełnia. Wyłącza, co nie potrzebne na czas gry i jest OK. Po grze włącza z powrotem i niczego jeszcze nie pokićkał. Odpowiednika Wise nie znam.

Przeczytajmy co o godzinie 11:53 napisałeś

PC Format,Poraj,inni uczestnicy sieci mylą się twierdząc że program służy do wyłączenia zbędnych procesów systemowych ty twierdzisz że ten program służy do (głównym zadaniem Razer Game Booster jest wyłączenie zbędnych procesów sieciowych by jak najbardziej odciążyć jakość połączenia co teoretycznie ma pozytywnie wpływać na gry multiplayer zmiejszając latency, lag compensation i ogólnie płynność gry) A przeczytajmy teraz parę stron internetowych http://pclab.pl/news51705.html a także http://www.benchmark.pl/aktualnosci/raz … nload.html lub http://hcgamer.pl/razer-game-booster-po … a-pc-21627 Oczywiście te portale branżowe się nie znają twierdząc że że program Razem Game Booster czasowo wyłącza zbędne procesy systemowe,bo nasz kolega azazel666 wie lepiej od wszystkich pisząc takie słowa głównym zadaniem Razer Game Booster jest wyłączenie zbędnych procesów sieciowych by jak najbardziej odciążyć jakość połączenia co teoretycznie ma pozytywnie wpływać na gry multiplayer zmiejszając latency, lag compensation i ogólnie płynność gry.

PS.Ja gdy się pomylę przyznaję swój błąd,pomyliłem program itp niektórzy twardo stoją w swoim uporze.

OTy - kosz.