Co lepiej LG kg800 czy Nokia 5200 czy w200i?

Pytanie jak w temacie co lepiej Lg czy Nokia chodzi mi zeby był w miare dobry głośnik dobrej jakosci aparat ,w miare dobra bateria ,żeby trzymała okolo 3 dni i wytrzymaly w razie upadku ,i mniej awaryjny. Mam zamiar kupić jednego z nich w mix plusie i stad moje pytanie który lepszy. Zgóry dziękuje za wszystkie opdowiedzi :smiley:

Z całą pewnością Nokia ;). Porządna sprawdzona marka. Miałem Model KU800 a więc trochę lepszy i okropnie się zawiodłem.

czyli mowisz ze polecasz ta nokie a jak z dzwiekiem na glosniku czy na sluchawkach jaka jakos mp3 a zdjecia bo niestety widze ze to tylko vga:( a jak z trwaloscia?

Nokia to jest telefon głównie muzyczny i z troszkę niższej półki stąd też słaby aparat. Zależy ci bardziej na muzyce czy na fotkach? Nokia jako taka jest dobrej jakości aparatem. KG800 nie ma rozszerzalnej pamięci choć ma wbudowane ponad 100 Mb. Denerwujące są też przyciski dotykowe. Nokia z kolei ma dość kiepski aparat pięknych fotek zbytnio nie zrobisz. Decyzja należy do ciebie.

nie no jak narazie mam samsunga x680 a on ma tez vga bardziej zalezaloby mi na mp3 dobrej jakosci. w lg te 128 mb pamieci jakie ma nie wystarczyloby mi:( a jak z tym sony ericsonem?

W 100% mogę polecić Ci NOKIĘ. Solidna i bajerów jej nie brakuje. Choć ma słaby aparat (ale taki sam jak w w200i) to zoom w nim jest naprawdę na wysokim poziomie. Dźwięk jest bardzo czysty, głośnik mocny. Bateria, dobrze sformatowana trzyma długo, wbrew temu co piszą na forach. Ja wybrałbym 5200, ale ty musisz zdecydować.

Dokładnie także chciałem porównać do W200i którego zresztą mam ;).

czyli jednym slowem polecacie ta nokie tak? a lepszy jest dzwiek w nokii czy se?

Nokia posiada bluetooth w200i nie a karty na nią są tańsze poza tym parametry mają bardzo podobne. Bierz nokię i się nie oglądaj :).

ok dzieki bardzo zamykam temat :mrgreen:

w200i polecam

moim zdaniem Nokia jest wydajniejsza… Aparat ma lipny wkoncu to vga… ale do sluchania mp3 to jest bardzo dobry telefon… Co do niego niemam zastrzezen… Jezeli bedzie dobrze sformatowana bateria to bedzie trzymała kilka dni… :slight_smile:

ja jednak zdecyduje sie na ta nokie bo zdjecia mi az tak nie potrzebne a wolalbym lepsza mp3 :stuck_out_tongue: a do vga sie przyzwyczailem bo mialem 2 telefony z nimi wiec nie narzekam choc wiadomo moglo by byc lepiej

a nie znacie moze jakis stronek z ciekawymi programikami i innymi rzeczami do tej nokii??