Co lepsze Kaspersky AntiVirus 7 czy Kasp. Internet Security?

co lepsze Kaspersky AntiVirus 7 czy Kasp. Internet Security?

To są dwie różne rzeczy i nie ma co ich porównywać.

uważam, że nie ma co dopłacać do internet security, lepiej wziać antywirusa kaspersky i do tego jakiś darmowy ale lepszy od tego w KIS firewall np polecam jetico firewall

czyli jeśli chcę go jako antywira to powinienem wybrać Kaspersky Antivirus 7?

Tak.

To jest pakiet antyvir + firewall + coś tam jeszcze

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=86&id=2297

różnica w cenie wersji KAV Home i KIS Home wynosi o ile się nie mylę ok. 20-30 zł. Uważam, że za tą cenę można dopłacić te kilka złotych aby mieć zintegrowany pakiet.

KIS oprócz KAV i firewalla zawiera również inne moduły, anty-spam, anty-phishing, kontrola rodzicielska, blokowanie reklam na www, itp.

moim zdaniem można

odpowiedź jest jasna

KIS jest lespszy bo zawiera juz w sobie Kaspersky AntiVirus, więc gorszy być nie może :slight_smile:

pozdrawiam

poza tym zgadzam się z uzasadnieniem, które podał grzegorzch

nowy10

Rozumiem, gdyby było to porównanie np. kaspersky IS i gdata IS - wtedy jest sens, czy porównanie kaspersky antyvir np. mks_vir - wtedy jest sens, bo to antyviry.

W tej sytuacji IS, czy jak to nazwiemy, z definicji jest lepszy, ponieważ zawiera dodatkowe komponenty. Zadając to pytanie, od razu została udzielona odpowiedź.

Oba programy mają różne funkcjonalności, dlatego pisałem, że porównanie tego nie ma sensu.

Takie samo porównowanie jak porównywać snopowiązałkę do kombajnu.

:stuck_out_tongue:

Jednemu jest potrzebny sam AV (bo ma np zaporę sprzetową) a drugiemu cały pakiet. I dalej twierdzisz że jest sens porównywania obydwóch.

Porównasz sam edytor tekstu do całego pakietu biurowego ???

a wyższośc jednego nad drugim dyskwalifikuje możliwość porównania? tymbradziej, że to produkty tej samej firmy?

pytanie było proste

równie prosta jest odpowiedź

ale robi się OT i dyskusja staje się akademicka :slight_smile:

Nie ma żadnej wyższości jest tylko różne przeznaczenie i zastosowanie.

To tak samo jak porównywać Worda 2007 do całego MS Office 2007.

Czy można powiedzieć że Office jest lepszy od Worda??

Nie ma sensu.

W Office jest Word, tak jak KIS jest AV.

To tylko Twoja decyzja co jest Ci potrzebne i na co się zdecydujesz.

Nie ma żadnego OTu.

oczywiście

KIS jest lepszy od KAV o

ewentualnie można stwierdzić, iż tak samo przed wirusami chronią bo KAV jest ten sam :slight_smile: KIS dzieki wyżej wymienionym opcjom chroni przed znacznie większą ilością zagrożeń

pewnie chodzi ci o antyviruska:P

Jeśli chcesz mieć cały pakiet zabezpieczający komputer to wybierz Internet Security, natomiast jeśli tylko antywirusa to KAV.

musisz koniecznie mieć Kaspersky? zainstaluj sobie avast! 4.7

nie mydl oczu. avast jest najlepszy jeśli chodzi o darmowe programy ale z kasperskym raczej nie ma co go porównywać :wink:

Witam serdecznie,

Osobiście używam programu Kaspersky Internet Secutity, wcześniej ‘sprawdzałem’ inne (konkurencyjne) programy antywirusowe, i mogę powiedzieć że z KISa jestem najbardziej zadowolony. Po odpowiedniej optymalizacji programu (dodaniu aplikacji do tzw. ‘strefy zaufanej’ oraz ustawieniu odpowiednich ‘reguł dla aplikacji’ i ‘filtrowania pakietów’ (moduł Anti-Haker), zasad skanowania, etc. ) KIS staje się naprawdę bardzo wydajny i skuteczny.

Polecam Ci Kaspersky Internet Security. 8)