Co lepsze Kaspersky AntiVirus 7 czy Kasp. Internet Security?

(kristoff08) #1

co lepsze Kaspersky AntiVirus 7 czy Kasp. Internet Security?

(Monczkin) #2

To są dwie różne rzeczy i nie ma co ich porównywać.

(Sebos99) #3

uważam, że nie ma co dopłacać do internet security, lepiej wziać antywirusa kaspersky i do tego jakiś darmowy ale lepszy od tego w KIS firewall np polecam jetico firewall

(kristoff08) #4

czyli jeśli chcę go jako antywira to powinienem wybrać Kaspersky Antivirus 7?

(Monczkin) #5

Tak.

To jest pakiet antyvir + firewall + coś tam jeszcze

http://dobreprogramy.pl/index.php?dz=2&t=86&id=2297

(Grzegorz Ch) #6

różnica w cenie wersji KAV Home i KIS Home wynosi o ile się nie mylę ok. 20-30 zł. Uważam, że za tą cenę można dopłacić te kilka złotych aby mieć zintegrowany pakiet.

KIS oprócz KAV i firewalla zawiera również inne moduły, anty-spam, anty-phishing, kontrola rodzicielska, blokowanie reklam na www, itp.

(Nowy10) #7

moim zdaniem można

odpowiedź jest jasna

KIS jest lespszy bo zawiera juz w sobie Kaspersky AntiVirus, więc gorszy być nie może :slight_smile:

pozdrawiam

poza tym zgadzam się z uzasadnieniem, które podał grzegorzch

(Monczkin) #8

nowy10

Rozumiem, gdyby było to porównanie np. kaspersky IS i gdata IS - wtedy jest sens, czy porównanie kaspersky antyvir np. mks_vir - wtedy jest sens, bo to antyviry.

W tej sytuacji IS, czy jak to nazwiemy, z definicji jest lepszy, ponieważ zawiera dodatkowe komponenty. Zadając to pytanie, od razu została udzielona odpowiedź.

Oba programy mają różne funkcjonalności, dlatego pisałem, że porównanie tego nie ma sensu.

(fiesta) #9

Takie samo porównowanie jak porównywać snopowiązałkę do kombajnu.

:stuck_out_tongue:

Jednemu jest potrzebny sam AV (bo ma np zaporę sprzetową) a drugiemu cały pakiet. I dalej twierdzisz że jest sens porównywania obydwóch.

Porównasz sam edytor tekstu do całego pakietu biurowego ???

(Nowy10) #10

a wyższośc jednego nad drugim dyskwalifikuje możliwość porównania? tymbradziej, że to produkty tej samej firmy?

pytanie było proste

równie prosta jest odpowiedź

ale robi się OT i dyskusja staje się akademicka :slight_smile:

(fiesta) #11

Nie ma żadnej wyższości jest tylko różne przeznaczenie i zastosowanie.

To tak samo jak porównywać Worda 2007 do całego MS Office 2007.

Czy można powiedzieć że Office jest lepszy od Worda??

Nie ma sensu.

W Office jest Word, tak jak KIS jest AV.

To tylko Twoja decyzja co jest Ci potrzebne i na co się zdecydujesz.

Nie ma żadnego OTu.

(Nowy10) #12

oczywiście

KIS jest lepszy od KAV o

ewentualnie można stwierdzić, iż tak samo przed wirusami chronią bo KAV jest ten sam :slight_smile: KIS dzieki wyżej wymienionym opcjom chroni przed znacznie większą ilością zagrożeń

(ImDaRc) #13

pewnie chodzi ci o antyviruska:P

(Pawel Pieczyrak) #14

Jeśli chcesz mieć cały pakiet zabezpieczający komputer to wybierz Internet Security, natomiast jeśli tylko antywirusa to KAV.

(Msh360) #15

musisz koniecznie mieć Kaspersky? zainstaluj sobie avast! 4.7

(Sebos99) #16

nie mydl oczu. avast jest najlepszy jeśli chodzi o darmowe programy ale z kasperskym raczej nie ma co go porównywać :wink:

(So Ko) #17

Witam serdecznie,

Osobiście używam programu Kaspersky Internet Secutity, wcześniej 'sprawdzałem' inne (konkurencyjne) programy antywirusowe, i mogę powiedzieć że z KISa jestem najbardziej zadowolony. Po odpowiedniej optymalizacji programu (dodaniu aplikacji do tzw. 'strefy zaufanej' oraz ustawieniu odpowiednich 'reguł dla aplikacji' i 'filtrowania pakietów' (moduł Anti-Haker), zasad skanowania, etc. ) KIS staje się naprawdę bardzo wydajny i skuteczny.

Polecam Ci Kaspersky Internet Security. 8)