Co lepsze mozilla 1.5 czy 2.0?

witam mam pytanie jak program jest lepszy dla mnie mam procka 400 i ktora wersja mozilli jest dla mnie lepsza 1.5 czy 2.0 i czy jest jakas róznica w szybkosci mjedzy nimi?

Mówisz o firefoxie prawda?

Polecam sammu przetestować obie i zostawić tą która bardziej Ci odpowiada.

FF 2 jest nowszy, więcej ulepszeń, mniej bugów więc na niego bym stawiał.

Ja zawsze korzystałem z Firefox’a, ale jak zaczeło mi sie wszystko na niej sypac przesiadłem się na opere i jest o niebo lepsza. Nawet w telefonie zainstalowałem opere mini :smiley:

Witam!

Jak ktoś nie umie używać Firefoxa to mu sie sypie…

Sam mam zarówno Operę, jak i FF, Opera ma jedna wadę… nie ma wtyczek…

Wielu rzeczy mi brakuje w Operze.

Jeżeli masz takiego słabego kompa, to na Twoim miejscu zastanowiłbym się nad instalacją K-meleon a. Leciutka przeglądarka oparta na silniku Gecko z Firefoksa. Dostepna jest na vortalu.

Pozostawie to bez komentarza…

ja również polecam ff 2.0, lepszy wygląd, mniej błędów, współpracuje z vistą(nie wiem jak 1.5)

Między Firefox’em 1.5, a 2.0 nie ma żadnej różnicy poza tym że 2.0 ma możliwość pobierania automatycznie aktualizacji wtyczek, motywów jak i samej przeglądarki.

Zdecydowanie bardziej polecam FF 2.0. Powód? To on teraz będzie bardziej wspierany, załatanych jest więcej błędów i co raz więcej rzeczy będzie robione pod niego (wtyczki itp). :slight_smile:

Ale na razie wersja 1.5 dalej jest wspierana i wychodzą do niej uaktualnienia.

Do 24 kwietnia. Potem wspierany będzie tylko Firefox 2

Napewno jest bezpieczniejszy od swojej wcześniejszej wersjii. :slight_smile:

Oty kosz

Więc odpowiedź jest chyba prosta :smiley:

Jeżeli jesteś posiadaczem słabszego komputera, to niezawodna jest Opera - zżera najmniej zasobów. Jeżeli jednak jesteś zdecydowany używać FF, to oczywiście lepsza jest najnowsza wersja 2.0.0.3 :slight_smile: