Co lepsze Nod32 czy Norton

Witam mam pytanie. Mam starszy komputer, słaby. Potrzebuję na niego dobrego antywirusa. Ponieważ nie tam doprowadzonego internetu odpada najlepszy antywirus jakim jest KIS . Dlatego mam pytanie do Was. Który lepiej zainstalować na starszym komputerze tak by nie mulił i od czasu do czasu zrobił porzadne skanowanie. Cena nie gra roli. Chodzi mi głownie o dwa Nod32 czy Norton. Pytam się, ponieważ nigdy nie miałem żadnego z tych dwóch antywirów. Proszę o porady :slight_smile:

Avasta, pomimo, że jest darmowy nigdy nie zainstaluje.

Pobierz se darmowe triale obydwu i sam sprawdź…

:roll:

Dodane 30.06.2011 (Cz) 0:19

Czemuż to? Ja używam np. Nortona 360 na Celeronie 1.4 z 512MB i spokojnie daje radę… Wydaje mi się, że na podstawie słów: “starszy i słaby” trudno określić wydajność komputera…

:roll:

osobiście wybrałbym Nortona

Starszy, słabszy - różni ludzie różnie o tym myślą. Podaj parametry.

Osobiście używam noda i jestem zadowolony, u mnie nic nie muli :wink: Wykrywać też wykrywa, a bez zdrowego rozsądku nawet z najlepszym antywirusem może skończyć się reinstalacją systemu, utratą danych i wieloma innymi nieprzyjemnościami, tak więc… :wink:

Z tej 2 wybieram http://www.microsoft.com/security/default.aspx

W końcu chyba Microsoft najlepiej wie, co w Windows piszczy, prawda :?: :wink:

Szczerze to polecam http://www.kaspersky.pl/

Nod32 czy Norton zależy do czego, Norton jeżeli grasz, ponieważ posiada game mode a Nod32 długo nie używałem ale za używałem długo Kaspersky.

@iSalt0

Byś się zdziwił :smiley:

Także używałem długo Kaspersky, do wersji siódmej był IMO niepokonany, a potem zaczął się psuć :slight_smile:

Z nodem mam kontakt od wersji 2.7/2.8(?), a z Nortonem nie utrzymuję kontaktu, bo wystraszyłem się wersji 2009 :stuck_out_tongue: Ale skoro się poprawił, to chyba spróbuję :slight_smile:

Ja również używam Kasperskego, ponieważ uważam, że jest najlepszy. Mam KIS 11, tam niestety na komputerze nie ma dostępu do internetu, dlatego bazy danych w nowszych wersjach KIS’a nie bd mogły sie aktualizować.

Parametry mojego komputerka : Procesor Intel Pentium III 374 MHz, 128 MB RAM. :D.

Czyli raczej wybrać Nortona :> ?

bierz Nortona tutaj masz wersje 90 dniowa, jeżeli nie to zostaje Bitdefender , Gdata ewentualnie Kaspersky reszta szkoda sobie głowy zawracać :wink:

ja polecam noda. jest całkiem nie zły, nie muli kompa, dobrze wykrywa i w ogóle :smiley:

Powiem tak sam mam nortona i jest świetny ale żeby to ocenić testowałem wersje czasowe i tobie polecam tak bo różnie na różnych kompach programy się zachowują .