Co lepsze: pisanie wpisów na blogu DP z tagami czy bez?

Mój ostatni wpis (usunięty) zawierał tagi ale niestety został usunięty… Zauważyłem że inni blogerzy używają tagów. Kiedy ja chciałem spróbować tagów to wpis z tagami został usunięty. Dlaczego? Czy to przez używanie tagów?

Tagi co słowa kluczowe, które pomagają znaleźć dany materiał w internecie np. film na YouTubie albo właśnie Twój i każdego innego blogera wpis.

Więc wydaje mi się, że nie przez to. Może w jakiś sposób złamałeś regulamin.

Chodzi mi o znaczniki (np. pogrubienie itd.)

Moim zdaniem ,to w Twoim przypadku tux35 ,najlepszym wyjściem jest nie pisanie bloga w ogóle :lol:

Ponieważ?

Ponieważ nie masz daru… i pisania …i pisania ciekawie, no lekkiego pióra to Ty nie masz :smiley: Choć ponoć śpiewać również każdy może .No ale to nie moje zdanie :smiley:

Może ich nadużyłeś. Zobacz jak wyglądają inne wpisy. Tagi są użyte tylko żeby coś wyróżnić. A ty z kolei uparcie wklejasz linki bez ich użycia :slight_smile:

To chyba nie forum dla ciebie.

Ponieważ rozpoczynając blogowanie nie zastanowiłeś się nad jego sensem. Jednym jego celem jest to by zapisek pojawił się na stronie głównej i by było o nim głośno.

To dokładnie tak jak niektóre “gwiazdki” z show businessu czy polityki:

Do czasu jak nie zmienisz swoich założeń, pozbawione jest to głębszego sensu.

To dwa cele. Jeden został osiągnięty, bo spora grupka osób czyta “wpisy” tux35 (niekoniecznie licząc na coś ciekawego).

Ponieważ już całą masa osób pisała Ci że nie potrafisz pisać i byłoby lepiej gdybyś przestał to robić.

Czy moje wpisy ładniej wyglądają z tagami (znacznikami) czy bez?

Pal licho wygląd wpisu jak treści w nim nie ma żadnej, Twój problem to nie tag, znacznik, img, tylko brak przekazu i treści… :lol:

Dlaczego każdy mój nowy wpis jest kasowany?

Bo może nie posiadają żadnej sensownej treści?

Tylko dlatego?

Tylko? Treść to jest najważniejsze co we wpisie powinno się znaleźć. Ale widzę że Tobie nie ma co tłumaczyć, bo i tak nic do Ciebie nie dociera.

No wiesz, są osoby, które przykładają uwagę do treści i osoby dla których “szlaczki” bardziej od treści się liczą :wink:

Ale dlaczego każdy mój nowy wpis jest usuwany???

A czego nie rozumiesz we wcześniejszych odpowiedziach w tym wątku?

Pytałem Cię już w komentarzach pod którymś tam z kolei niusem pt. "Czytelnicy blogują … ". Czy twoim zdaniem objeżdżanie moderatorów za robienie swojej roboty zgodnie z regulaminem tego forum można nazwać blogowaniem? Pal sześć, gdybyś miał wonty do konkretnego moderatora o usunięcie Twoich tematów / postów, ale nie - Ty robisz zadymę i kwestionujesz decyzje moderacji nawet w wątkach Ciebie nie dotyczących. “Po drugie primo” - wszelkie tego typu sprawy należy wyjaśniać drogą PW, a nie na ogólnym forum / portalu … “Po trzecie primo” niektórzy piszą posty dłuższe niż Twoje wpisy na blogu razem wzięte. “Po czwarte primo” (nie biorąc pod uwagę tematu wpisów) przy takiej stylistyce, poprawności językowej czy zawartości merytorycznej - nie oczekuj, że Twój wpis trafi kiedykolwiek na stronę główną …

PS

Napiszesz zaraz kolejny post:

?

Jak wypisałem zalety forum to też usunęli…

O tym nie pomyślałem…

Czy wam ogólnie chodzi o to żebym nie pisał opinii na temat DP? Czy każdy następny wpis (o czymś innym) będzie usuwany?