Co lubisz w swoim telefonie?


(Panika16) #1

Krótko i na temat:)


(Wioskowy Głupek) #2

Wszystko! (Samsung Galaxy S III)


(Patrycja) #3

W moim chyba jedynie kolor. Wcześniej go lubiłam, ale odkąd zepsuł mi się wyświetlacz (kompletnie nie reaguje na dotyk), to mam go już dosyć, bo nikt mi go nie umie/nie chce naprawić. teraz mam stara nokię i się nie umiem przestawić ze smartfona na telefon


(Miszkurka2000) #4

Mogę go umyć szczotką pod kranem - Samsung Solid B2710. Reszta poniżej przeciętnej.


(Senshiro) #5

Że jest prosty jak budowa cepa i to czego potrzebuję po prostu działa. iPhone 4.


(system) #6

Lubie to że już 5 rok go mam a do tej pory na Polskim rynku żeby mieć konkurencyjny model trzeba sporo zapłacić u naszych operatorów gsm :lol:


(Xemidra) #7

Rozkład MPK (Samsung Galaxy Gio).

Nie drogi telefon a w miarę wydajny. Bardzo dobrze wykonany, szybki procesor i Android 2.3. Przydałoby się jednak więcej RAMu.


(takiktoś) #8

Sony Ericsson C902. Może już stary ale mi wystarcza prawie całkowicie. Jedyna wada to brak Wi-Fi ale poza tym spełnia wszelkie moje wymagania. :slight_smile:


(matekadamczak) #9

Nokia X3-00 - świetny odtwarzacz muzyki


(kamiledi16) #10

Samsung Omnia Lite. Zaskakująco duże możliwości mimo teoretycznej słabości. Radzi sobie z emulowaniem gier dosowych, a nawet na PSX. Można go dowolnie modyfikować, wgrywać własne klawiatury, ikony, a nawet własne pulpity, dzięki czemu może wyglądać jak Samsung Avila, jak system Android, system Windows, czy dowolny inny telefon. Wady - poprzednio miałem Avilę i jakoś wygodniej się na niej pisało. Występują drobne zacinki, przez co czasem jedna litera wciska się dwukrotnie. Do tego pod słońce nic nie widać. Poza tym jestem zadowolony.


(Danielson) #11

Za wytrzymałość. Wiele przeszedł. Ochrzciłem go: Lotnik. Samsung Galaxy 9000.


(Ctr) #12

iPhone 3GS. Zdecydowanie NIE lubię go za wbrew pozorom słaby wyświetlacz (galaxy s i9000 ma już lepszy) oraz słabo mi już trzyma bateria. Tzn. niby jest naładowana, a np. włączę GPS’a to telefon się wyłącza po minucie. A wymiana takiej baterii to duże koszty. Jeszcze nie lubię go za brak LEDa przy aparacie. Ale mam go już 3 lata i w sumie go lubię :wink: i chyba się szarpnę na nową baterię.


(MichałT) #13

Samsung C3322 - bateria potrafi trzymać nawet ok 2 tygodnie, ma fizyczną klawiaturę i fajnie wygląda. :slight_smile:

Poza tym jest bardzo tani… :slight_smile:

Bardzo denerwują mnie ikonki z twarzoksiążką, ćwierkaczką i goglem…