Co lubisz w swoim telefonie?

Krótko i na temat:)

Wszystko! (Samsung Galaxy S III)

W moim chyba jedynie kolor. Wcześniej go lubiłam, ale odkąd zepsuł mi się wyświetlacz (kompletnie nie reaguje na dotyk), to mam go już dosyć, bo nikt mi go nie umie/nie chce naprawić. teraz mam stara nokię i się nie umiem przestawić ze smartfona na telefon

Mogę go umyć szczotką pod kranem - Samsung Solid B2710. Reszta poniżej przeciętnej.

Że jest prosty jak budowa cepa i to czego potrzebuję po prostu działa. iPhone 4.

Lubie to że już 5 rok go mam a do tej pory na Polskim rynku żeby mieć konkurencyjny model trzeba sporo zapłacić u naszych operatorów gsm :lol:

Rozkład MPK (Samsung Galaxy Gio).

Nie drogi telefon a w miarę wydajny. Bardzo dobrze wykonany, szybki procesor i Android 2.3. Przydałoby się jednak więcej RAMu.

Sony Ericsson C902. Może już stary ale mi wystarcza prawie całkowicie. Jedyna wada to brak Wi-Fi ale poza tym spełnia wszelkie moje wymagania. :slight_smile:

Nokia X3-00 - świetny odtwarzacz muzyki

Samsung Omnia Lite. Zaskakująco duże możliwości mimo teoretycznej słabości. Radzi sobie z emulowaniem gier dosowych, a nawet na PSX. Można go dowolnie modyfikować, wgrywać własne klawiatury, ikony, a nawet własne pulpity, dzięki czemu może wyglądać jak Samsung Avila, jak system Android, system Windows, czy dowolny inny telefon. Wady - poprzednio miałem Avilę i jakoś wygodniej się na niej pisało. Występują drobne zacinki, przez co czasem jedna litera wciska się dwukrotnie. Do tego pod słońce nic nie widać. Poza tym jestem zadowolony.

Za wytrzymałość. Wiele przeszedł. Ochrzciłem go: Lotnik. Samsung Galaxy 9000.

iPhone 3GS. Zdecydowanie NIE lubię go za wbrew pozorom słaby wyświetlacz (galaxy s i9000 ma już lepszy) oraz słabo mi już trzyma bateria. Tzn. niby jest naładowana, a np. włączę GPS’a to telefon się wyłącza po minucie. A wymiana takiej baterii to duże koszty. Jeszcze nie lubię go za brak LEDa przy aparacie. Ale mam go już 3 lata i w sumie go lubię :wink: i chyba się szarpnę na nową baterię.

Samsung C3322 - bateria potrafi trzymać nawet ok 2 tygodnie, ma fizyczną klawiaturę i fajnie wygląda. :slight_smile:

Poza tym jest bardzo tani… :slight_smile:

Bardzo denerwują mnie ikonki z twarzoksiążką, ćwierkaczką i goglem…