Co mam kupić?

Jestem zielony w te klocki, dlatego pytam co mi jest potrzebne, żeby w telewizorze grać w gry sportowe, typu boks itp. - mam na myśli gry gdzie dwie osoby stoją przed telewizorem machają łapami imitując np. boks itp.

Hej,

Na przykład XBox’a 360 z kontrolerem Kinnect.

Pozdrawiam,

Np. coś takiego ? http://www.euro.com.pl/konsole-xbox-360/xbox-360-500gb-kinect-kinect-adventures-kinect-sports-pakiet-startowy.bhtml

Im więcej xbox ma  gb tym lepiej, tak ?

Teoretycznie - tak. Ale nie potrzeben ci 500GB, na gry spokojnie wystarczy 120/200 GB

Tzn. te 500 GB potrzebne jest do wgrywania tylko gier czy coś innego też tam można zapisać. Ogólnie to gry trzeba wgrać czy są one na płycie CD ?

Jeśli gry kupujesz ‘‘online’’ z konsoli, to pobierasz je z internetu na dysk. Z resztą gry z płyty CD też nieraz wymagają instalcji lub patcha na dysk wewnętrzny. Możesz zapisać gry, filmy, muzyke i co jeszcze chcesz.

Kasowanie gier, filmów i muzyki z wbudowanego dysku jest możliwe ?

Oczywiście

Z tego co teraz czytam to XBOX ONE jest lepszy od 360, zgadzacie się ?

Raczej. Przecież to nowa vs stara konsola. Ale nie zapominaj o PS3/4 które ma także kontroler ruchu, według wielu lepszy niż Kinect. Jest też najlepsze na imprezy lub zabawy grupowe WII -> do tej konsoli PS/XBOX nie mają nawet podejścia jeśli chodzi o kontrolery ruchu

wolę Kinecta, jakoś nie przekonują mnie “pałeczki” trzymane w dłoni :wink:

Tzn., że PS 4 mają “pałeczki” ?

Tzw. Playstation Move

Przecież na PS4 nie musisz używać pałeczek :slight_smile:  ( owszem jest taka możliwość ale nie wymagana)

Kinect w PS4 działa z samej : kamerki , z pada , smartfona , pałeczki - wybór należy do ciebie z jakiej opcji korzystasz