Co mam wybrać SE w200i czy Samsung E250

(Zapeda19) #1

Prosze nie wiem jaki telefon mam wybrać.

Wacham się między Sony Ericsonem w200i, a Samsungiem e250.

Prosze o pomoc

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 16:53

:evilbat:

(ja.a.kto.inny?) #2

jasne że samsunga e250 :smiley: :smiley: :smiley:

(Mastermaro) #3

Ja bym wybrał w200i ponieważ:

• lepsza bateria litowo - polimerowa (i większy czas czuwania),

Ale samsung jest bardziej praktyczny, więc chyba odrzuciłbym SE i dokupił do Samsunga baterie polimerową (~30zł na allegro) i jazda :slight_smile:

(Artur Dirtydancing) #4

Polecam tobie Samsunga E250.

Wg mnie jest lepszy, chociaż nie używałem :smiley: (ale się słyszy to i owo :mrgreen: )

Jest to najgorszy telefon z serii "W" (Walkman)

E250 ma świetny wyświetlacz, świetna jakość zdjęć chociaż myślę, że W200i odtwarza lepiej muzykę (bo jest do tego stworzony).

(Zapeda19) #5

ale ja chciałbym telefon bardziej muzyczny

(SOGA) #6

Samsung to szajsung, zreszta wiekszosc telefonow szajsunga jest stworzona dla kobiet... Za sliderami tez nie jestem.

SE w200i ma jedynie slaby aparat(taki jak e250), slaby wysw.(taki jak e250), no i w200i nie ma BT ale za to ma Irde.

w200i obsluzy karty nawet 4GB a przy e250 sa juz problemy przy zapelnionej 512.

w200i gra lepiej na sluchawakch jak i glosniku, lepsza bateria.

SE to SE Samsung to Szajsung :]

pozdro

(Raiden77) #7

Bierz w200i.

(Szymon Stępniewski) #8

No to bierz W200i ponieważ ma on o wiele lepszy MP3 od E250

(iwa nike) #9

w200i.

(Dinos14) #10

To telefon szczerze mówiąc do kitu xD (E250) Bardzo słaba bateria jak i bardzo ciezko jest go dobrze ustawic. Wprawdzie ma mp3 ale jakoś nie jest porównywalna do jakosci mp3 w W200i. Menu w w W200i jest tez dużo ładniejsze i jak wcześniej wspomniałam łatwiejsze w obsłudze. Też warto zwrócić uwagę (jak kto tu juz powiedział).. Bo chcesz mieć mp3 czyli bedzie potrzebna wieksza pamiec i tu racja E250 bedzie sie ciął juz przy 512MB a W200i nie.. pamiec bedziesz mógł pakować do około 4GB. Aparatami sie nie różnia. Mówie to na własnym doświadczeniu gdyż miałam okazje z obydwoma komórkami zapoznać. Pozdro!! Polacam W200i. (Po za tym SE to teraz najlepsza firma na rynku :slight_smile: i nie zawodna )

(Zapeda19) #11

Wszędzie w sklepach doradzają mi jednak Samsunga e250, ponieważ mówią zę jest ładniejsz. A muzyka głośnik też am w miare dobry, a słuchawki moze na kupić sobie przejście i urzywać słuchawek np. od mp3.

Tkże teraz jestem w kropce.

Atuty W200i- dość dobrze odtwarza muzyke, fajne menu, fajne słuchawki

Atuty e250- duży wyświetlacz, bluethooth, ma prawie wszystko, wysuwany, nawet dobre mp3, jedyną wadą jest słaba bateria

(Blazejwitowski) #12

e250 ma super wyświetlacz - w końcu to samsung. Wygląda świetnie, tylko jedna wada - slider - mój kolega ma ~miesiaca i póki co nie luzuje sie. W200 to k310 + walkman... weź e250

(Dinos14) #13

W E250 prawda jest wiekszy wyswietlacz ale to raczej minus, ponieważ to sprawia ze szybkoa wyczerpuje sie mu bateria. Dochodzi nawet do tego ze trzeba go codziennie ładować, przy czestym uzytkowaniu a jeszcze jak ktos chce słuchac muzyki... W200i moim zdaniem jest ładniejszy jesli chodzi o kolory obudowy :twisted: , a wyswietlacz tez jest naprawde super. Po za tym ma bardzo dobra baterie a w zestawie masz dodatkowo słuchawki (logujac sie na strone www mozesz zamówic sobie za darmo głośniczki!! ). Nie ma on bluethooth ale ma za to irdę xD.

(Blazejwitowski) #14

tylko że zdjęcia robione e250 (vga) wyglądają jak minimum 1.23mpx (oczywiście na jego wyświetlaczu)-kolory super! no i ma płynny zoom w aparacie! !!

(klopas) #15

weź w800 :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/item208074157_sony_er ... eszow.html

cena porównywalna do w200 ale w w800 jest 2mpx a w w200i jest VGA...

(Zapeda19) #16

we e250 też masz słuchawki w zestawie. Moi kumpel ma też e250 i odtwarzacz ma dobrą jakość. jednak coraz bardziej skłoniam się na e250

(Bubas1001) #17

Ja polecam Ci W200i Jest bardziej przyszłościowy.

Mojemu koledze uszkodził się slider w e250 i kiszka nic nie można było z telefonem zrobić bo na gwarancji nie chcieli mu przyjąć.

Posiadam kilka modelów SE i dwa z serii W W810 i W200i i powiem ci że bardziej sie opłaca W200i ...jeżeli ci się coś znudzi jestem pewien ze niedługo wyjdą pache, dodatki, programy do moddingu W200i. Ja mam w810 i ma już mało wspólnego z orginałem.

Poza tym W200i nie jest taki zły :slight_smile: szczególnie fajnie wygląda w czarnej wersji :slight_smile: słuchawki są dobrej jakości , karta M2 128MB i obsługa marcomedia flash lite.

(Czr R1) #18

metalic jeżeli mu nie chcą przyjąć na gwarancję to znaczy że sam się ten slider nie popsuł. I nie wciskaj kitu ludziom. Jak się nie dba o telefony to i gwarancja nie pomoże.

Który Ci się bardziej z wyglądu podoba tego bierz. Jeśli chcesz telefon muzyczny to bierz w200.

(Lilimek) #19

Głupoty jakich mało. E250 obsługuje karty 1GB, co mogę potwierdzić osobiście.

Właśnie Samsung wypuścił swoje akcesoria do modelu E250 na nasz rynek i jest tam m.in. adapter.

(Zapeda19) #20

Teraz naprawde nie wiem co zrobić??? W każdym sklepie jakim byłe mówią mi że e250 jest lepsze niż w200i. Każą mi brać e250. Sprawdzałem w komisie jakość mp3, w tych dwóch telefonach. E250 przekazuje lepiej dzwięk do słuchawek niż w200i, który ma w zestawie słuchawki stereofoniczne. Głośnik też ma lepszy e250. W e250 głośnik przekazuje barzdo czysty dzwięk, a nawet jeśli komuś taki dżwięk nie odp. to można zmienić głośnik kupująć lepszy model. A jeśli chodzi o baterie! !!