Co mam wybrać SE w200i czy Samsung E250

Prosze nie wiem jaki telefon mam wybrać.

Wacham się między Sony Ericsonem w200i, a Samsungiem e250.

Prosze o pomoc

Złączono Posta : 23.06.2007 (Sob) 16:53

:evilbat:

jasne że samsunga e250 :smiley: :smiley: :smiley:

Ja bym wybrał w200i ponieważ:

  • lepsza bateria litowo - polimerowa (i większy czas czuwania),

Ale samsung jest bardziej praktyczny, więc chyba odrzuciłbym SE i dokupił do Samsunga baterie polimerową (~30zł na allegro) i jazda :slight_smile:

Polecam tobie Samsunga E250.

Wg mnie jest lepszy, chociaż nie używałem :smiley: (ale się słyszy to i owo :mrgreen: )

Jest to najgorszy telefon z serii “W” (Walkman)

E250 ma świetny wyświetlacz, świetna jakość zdjęć chociaż myślę, że W200i odtwarza lepiej muzykę (bo jest do tego stworzony).

ale ja chciałbym telefon bardziej muzyczny

Samsung to szajsung, zreszta wiekszosc telefonow szajsunga jest stworzona dla kobiet… Za sliderami tez nie jestem.

SE w200i ma jedynie slaby aparat(taki jak e250), slaby wysw.(taki jak e250), no i w200i nie ma BT ale za to ma Irde.

w200i obsluzy karty nawet 4GB a przy e250 sa juz problemy przy zapelnionej 512.

w200i gra lepiej na sluchawakch jak i glosniku, lepsza bateria.

SE to SE Samsung to Szajsung :]

pozdro

Bierz w200i.

No to bierz W200i ponieważ ma on o wiele lepszy MP3 od E250

w200i.

To telefon szczerze mówiąc do kitu xD (E250) Bardzo słaba bateria jak i bardzo ciezko jest go dobrze ustawic. Wprawdzie ma mp3 ale jakoś nie jest porównywalna do jakosci mp3 w W200i. Menu w w W200i jest tez dużo ładniejsze i jak wcześniej wspomniałam łatwiejsze w obsłudze. Też warto zwrócić uwagę (jak kto tu juz powiedział)… Bo chcesz mieć mp3 czyli bedzie potrzebna wieksza pamiec i tu racja E250 bedzie sie ciął juz przy 512MB a W200i nie… pamiec bedziesz mógł pakować do około 4GB. Aparatami sie nie różnia. Mówie to na własnym doświadczeniu gdyż miałam okazje z obydwoma komórkami zapoznać. Pozdro!! Polacam W200i. (Po za tym SE to teraz najlepsza firma na rynku :slight_smile: i nie zawodna )

Wszędzie w sklepach doradzają mi jednak Samsunga e250, ponieważ mówią zę jest ładniejsz. A muzyka głośnik też am w miare dobry, a słuchawki moze na kupić sobie przejście i urzywać słuchawek np. od mp3.

Tkże teraz jestem w kropce.

Atuty W200i- dość dobrze odtwarza muzyke, fajne menu, fajne słuchawki

Atuty e250- duży wyświetlacz, bluethooth, ma prawie wszystko, wysuwany, nawet dobre mp3, jedyną wadą jest słaba bateria

e250 ma super wyświetlacz - w końcu to samsung. Wygląda świetnie, tylko jedna wada - slider - mój kolega ma ~miesiaca i póki co nie luzuje sie. W200 to k310 + walkman… weź e250

W E250 prawda jest wiekszy wyswietlacz ale to raczej minus, ponieważ to sprawia ze szybkoa wyczerpuje sie mu bateria. Dochodzi nawet do tego ze trzeba go codziennie ładować, przy czestym uzytkowaniu a jeszcze jak ktos chce słuchac muzyki… W200i moim zdaniem jest ładniejszy jesli chodzi o kolory obudowy :twisted: , a wyswietlacz tez jest naprawde super. Po za tym ma bardzo dobra baterie a w zestawie masz dodatkowo słuchawki (logujac sie na strone www mozesz zamówic sobie za darmo głośniczki!! ). Nie ma on bluethooth ale ma za to irdę xD.

tylko że zdjęcia robione e250 (vga) wyglądają jak minimum 1.23mpx (oczywiście na jego wyświetlaczu)-kolory super! no i ma płynny zoom w aparacie! !!

weź w800 :stuck_out_tongue:

http://allegro.pl/item208074157_sony_er … eszow.html

cena porównywalna do w200 ale w w800 jest 2mpx a w w200i jest VGA…

we e250 też masz słuchawki w zestawie. Moi kumpel ma też e250 i odtwarzacz ma dobrą jakość. jednak coraz bardziej skłoniam się na e250

Ja polecam Ci W200i Jest bardziej przyszłościowy.

Mojemu koledze uszkodził się slider w e250 i kiszka nic nie można było z telefonem zrobić bo na gwarancji nie chcieli mu przyjąć.

Posiadam kilka modelów SE i dwa z serii W W810 i W200i i powiem ci że bardziej sie opłaca W200i …jeżeli ci się coś znudzi jestem pewien ze niedługo wyjdą pache, dodatki, programy do moddingu W200i. Ja mam w810 i ma już mało wspólnego z orginałem.

Poza tym W200i nie jest taki zły :slight_smile: szczególnie fajnie wygląda w czarnej wersji :slight_smile: słuchawki są dobrej jakości , karta M2 128MB i obsługa marcomedia flash lite.

metalic jeżeli mu nie chcą przyjąć na gwarancję to znaczy że sam się ten slider nie popsuł. I nie wciskaj kitu ludziom. Jak się nie dba o telefony to i gwarancja nie pomoże.

Który Ci się bardziej z wyglądu podoba tego bierz. Jeśli chcesz telefon muzyczny to bierz w200.

Głupoty jakich mało. E250 obsługuje karty 1GB, co mogę potwierdzić osobiście.

Właśnie Samsung wypuścił swoje akcesoria do modelu E250 na nasz rynek i jest tam m.in. adapter.

Teraz naprawde nie wiem co zrobić??? W każdym sklepie jakim byłe mówią mi że e250 jest lepsze niż w200i. Każą mi brać e250. Sprawdzałem w komisie jakość mp3, w tych dwóch telefonach. E250 przekazuje lepiej dzwięk do słuchawek niż w200i, który ma w zestawie słuchawki stereofoniczne. Głośnik też ma lepszy e250. W e250 głośnik przekazuje barzdo czysty dzwięk, a nawet jeśli komuś taki dżwięk nie odp. to można zmienić głośnik kupująć lepszy model. A jeśli chodzi o baterie! !!