Co mam z tym zrobic

za kazdym razem kiedy chce wlaczyc emula!! a nie raz gadu gadu.

wyskuje mi cos takiego

d6fb.jpg

Wygląda na to,że siedzą tak jakby uruchomione w procesach.

Zobacz czy tak jest, ubij je tam i spróbuj włączyć ponownie.

mogl bys jasnie j trosze pwoiedziec mi co ma zrobic :x bo nie zanm sie dobrze na tym

Wciśnij CTRL+ALT+DELETE i wejdź w zakładkę procesy. Tam szukaj pozycji emule i gadu-gadu. Gdy je znajdziesz zaznacz i daj zamknij proces po czym sprawdź jak się uruchamiają.

Daj screna z procesami. :smiley:

beztytuu8uz.th.jpg

Tak jak myślałem. Oba są uruchomione. Wyłącz gg.exe i emule.exe po czym uruchom je normalnie.

ale to mi sie pokazuje przy wlaczniu kompa!! bo mam ze to wszyko sie automatycznie wlacza

jeśli uruchamiają się razem z komputerem to po kiego grzyba załączasz to ręcznie :shock: :o :shock:

To usuń to z autostartu i dodatkowo odznacz w opcjach programów, żeby nie uruchamiały sie przy starcie.

Odpalenie tego to tylko dwa kliknięcia więcej, a być może pozbędziesz się kłopotu.

ja nic nie zalczam reczenie!! to wyskujemi gdy wlaczam koma wlacza mi sie mame gg i wtedy jak emule sie chce wlczyc wyskauje mi to!!

No to spróbuj zrobić jak mówi Magik. Usuń emuła z autostartu i zobacz co będzie jak uruchamiał go będziesz ręcznie.

dla mnie to jest jednoznaczne…

całkiem to jest przkombinowane… raz piszesz tak a raz siak… zdecyduj się :!: :twisted:

teraz jak wylaczeylem emula z autostartu!! i bylo wszyko ok nawet jak wlaczylem recznie! !!

nic nie poradzisz. Musisz włączyć GG :smiley:

No to wyłącz oba z autostartu i normalnie włączaj. :?

Start->Programy->Autostart

lub

Start->Uruchom->msconfig->Uruchamianie