Co mogę odzyskać ze starego Windowsa?

Witam.

Moja sytuacja wygląda następująco:

Miałem kiedyś jeden dysk twardy na którym był mój system. Pół roku temu, kupiłem nowy dysk 500GB na którym postawiłem od nowa windowsa, a tamten bez formatowania służy od tamtej pory jako drugi dysk do magazynowania danych.

Niestety parę dni temu padł nowy dysk i danych nie da sie odzyskać. Już mam nowy, ze świeżo postawionym Windowsem, programami i sterownikami.

Właśnie przypomniałem sobie, że na tym starym dysku nadal mam foldery: Documents and Settings, WINDOWS i Program Files z mojego systemu, z którego korzystałem jeszcze pół roku temu.

Moje pytanie brzmi: co mogę przenieść ze starego Windowsa do nowego kopiując pliki/foldery (wszystkie opcje w stylu odzyskiwanie systemu czy coś w tym guście odpadają).

Jednym słowem byłbym wdzięczny o listę folderów (lub pojedynczych plików) znajdujących się w “Program Files”, “Documents and Setting” i “Windows”, których zawartość mogę spokojnie przekopiować do obecnego systemu (ewentualnie podmieniając już istniejące).

System, który działał na wszystkich wymienionych dyskach to Windows XP SP3 Eng.

Tak na szybko z tych plików o których wiem to przede wszystkim: Moje Dokumenty, Ulubione z FF i IE, Archiwum i kontakty gg, czcionki (miałem sporo czcionek dodanych).

Nie ma to znaczenia na jakim systemie działał. Z reguły da się odzyskać koło 80% danych. Jednak mnie udało się osiągnąć wynik koło 93%. Pójdź do serwisu komputerowego albo sam próbuj. Jednak w serwisie powinni mieć profesjonalne oprogramowanie.