Co mogę usunąć z Dysku C

Zaczyna mnie denerwować ilość folderów na Dysku C gdzie stoi Vista

Moje pytanie jest następujące:

Które foldery mogę usunąć ?

Którym folderom mogę ustawić Atrybut UKRYTY ?

te z końcówką “log” pliki tekstowe to usuń do kosza. BOOTSECT.BAK też,to niepotrzebna kopia zapasowa i jakiś program ją utworzył.Program Files sobie zostaw i nie ukrywaj.totalcmd to katalog totalcommandera o ile się nie mylę,jeśli nie masz już programu total commander to możesz ten katalog usunąć.Katalog Downloads jest to folder do którego są pobierane pliki,nie wiem przez który program u Ciebie.Może Firefox,jakiś Chrome albo akcelerator pobierania lub program od torrentów.Jeśli elementy pobierania masz ustawione np na pulpit to możesz usunąć ten katalog,ale na pewno program który go stworzył,stworzy go domyślnie znowu po restarcie kompa,ukryj go jeśli będzie powracał po usunięciu.Katalog temp to katalog plików tymczasowych,usuwaj co jest w środku co jakiś czas,dlatego go nie ukrywaj.Katalog Intel możesz ukryć.Nie wiem jak to jest do końca,ale nawet jak ukryjesz katalogi to tylko Ty ich nie widzisz,system będzie widział więc nic się nie powinno stać nawet jakbyś ukrył PerfLogs albo Profiles.Musisz sam popatrzeć.

OT - kosz.

Intel to powinien być katalog, w którym znajduje się log z instalacji sterowników (grafiki lub chipsetu). Można to wywalić, ja zawsze tak robię.

…sprawdź zawartość folderu:

C:\Users\Nazwa Użytkowanika\AppData\Local\Temp

…i usuń z niego co się da