Co mogę wyłączyć by system działał szybciej?

Witam, chcę zaoszczędzić więcej pamięci ram tak więc zainstalowałem program Autoruns możecie mi powiedzieć co mogę bezpiecznie wyłączyć by zaoszczędzić więcej pamięci ram/procesora?

Link z loga Autoruns:

http://sendfile.es/pokaz/681862—s2ff.html

 

Pozdrawiam.

Uruchom autoruns jako administrator

Zakładka-Services- odznacz :AdobeARMservice , AdobeFlashPlayerUpdateSvc , gupdate , gupdatem , MBAMScheduler , MBAMService , MozillaMaintenance , Origin Client Service , SkypeUpdate , Sony PC Companion , TeamViewer , WMPNetworkSvc 

Zakładka-Scheduled taks-odznacz :\Adobe Acrobat Update Task , \Adobe Flash Player Updater , \CCleanerSkipUAC    CCleaner , \GoogleUpdateTaskMachineCore , \GoogleUpdateTaskMachineUA  , Odznacz wszystkie wpisy na żółto

Zakładka -Drivers-odznacz; MBAMProtector , MBAMSwissArmy , MBAMWebAccessControl , 

W logu widac aktywne sterowniki ESET-czy ten program jest lub był zainstalowany?

 Klawisz z logo Windows + R  wpisz: services.msc a następnie szukamy usługi-Windows Search-i we właściwościach ustawiamy: Wyłączone.

Uruchom ponownie komputer,jak coś nie będzie działać lub jakbyś coś potrzebował, zawsze można zaznaczyć.Wyłączone programy uruchamiaj z poziomu ikon pulpitu

Eset był i jest zainstalowany :slight_smile: w końcu jakiegoś antyvirusa muszę mieć :slight_smile:

Jeżeli używasz ESET, to w ustawieniach programy windows defender wyłącz go jak jest włączony