Co może być nie tak z konfiguracją?

Witam,

Złożyłem sobie niedawno kompa takiego jak mam w podpisie. Mam następujący problem, pod win XP wszystko się instaluje poprawnie ale nie chodzi jak trzeba. Objawia się to tym że mam np. problemy w grach: Cod2 chodzi gorzej niż na Gf6600 GT i athlonie 3+, inne gry podobnie w L2 mam dziwne graficzne błędy itp… Myślałem że to grafika więc oddałem ją do reklamacji, natomiast jeszcze tego samego dnia udało mi się wyżebrać od kolesia GF 7600 GT i co się okazuje problem jest nadal mimo wgrania systemu od nowa. Pamięci przetestowałem memtestem i gold memory i wydaje sie być all ok. ktoś ma jakąś sugestię? co może być nie tak płyta główna?

Dodam że pod vistą z grami nie mam tego typu problemów jedyne co to przy odpaleniu 2 giego okna video restartuje mi się komp :stuck_out_tongue:

Tx za pomoc.

Źle przegrana płyta z Win XP :lol:

Co dokładniej się dzieje?

Zainstaluj wszystkie sterowniki od płyty gł, grafy itp.

Płyta oryginał, a co sie dzieje mam np 20 - 30 fps w cod 2 bez aa i z ustawieniami 1024x768 ■■■ ? :stuck_out_tongue: Gry chdzą jakbym się poruszał w smole :stuck_out_tongue: obraz przycina itp ( na drugiej grafie to samo)