Co można zrobić?

(Dragonlnx) #1

Witam, przeglądam sobie stronki i patrzę:

Moje artykuły, dokładnie zdanie w zdanie, kropka w kropkę

i gość podpisuje się, że to on napisał i zabrania rozpowszechniania artykułu.

Dokładnie tak samo jest z DC++, nawet linki z obrazkami i imageshack.us te same, ta sama czcionka, a podpis - xeroboja !!

Jak walczyć z takim czymś ? :evil: :evil: :evil:

(fiesta) #2

Co to za strona ?? Na jakim jest zamieszczona serwerze ?? Zwróć się do abuse.

(Dragonlnx) #3

Już dogadałem się z tym gościem…

Co za chamstwo :-x

A co robić na przysłość ?

:x :x

(Czarno to widzę...) #4

(Dragonlnx) #5

Wersja beta:

http://dragonikk.ovh.org/

:evil: :evil:

(Czarno to widzę...) #6

Shark, nie rób czegoś takiego. Wystarczy wzmianka w stopce strony.

Uważasz, że taki komunikat zachęci użytkowników do odwiedzenia Twojej strony? Mnie przeraził…

Poza tym nie wiem, czy warto uniemożliwiać innym osobom pracę z Twoimi tekstami. Według mnie (ale to moje zdanie) to nieetyczne i przypomina zasady działania najbardziej pazernych korporacji…

Wzmianka o autorze powinna być dostateczną nagrodą - zwłaszcza dla młodego autora, którego nazwisko jeszcze nikomu niczego nie mówi. :slight_smile:

(Asterisk) #7

Ten temat nie dotyczy naszego Forum i tym samym

zostaje przeniesiony do działu Na Luzie.

(Matejo Master) #8

A może gdybyś strone zrobił we flashu wtedy nikt niebędzie mógł skopiować to co napisałeś. :smiley: To jest dobre tylko wtedy gdy text ma z 10 stron(to nikomu niebędzie się chciało przepisywać). Zobacz ta strona jest zrobiona we flashu i nic nieskopjujesz. :smiley:

http://www.psxextreme.pl/index01.htm

(adpawl) #9

A czy szanowny user ATG wie, że dla chcącego - nic trudnego…?

Flasha można przecież zdekompilować :lol:

(Matejo Master) #10

to wymyśl coś lepszego

Ale tak na serio to widziałem coś takiegi że gdy zaznaczałem jakiś text i klikałem prawym guzikiem myszy to wyskakiwało “opcja niedistępna” tylko niewiem jak to zrobić (napisać)

(>Ziom<) #11

Strasznie dużo blogów to ma, ale pod Firefoksem banalnie to obejść. Pokazuje się skrypcik ale po kliknięciu OK i tak się kontekst rozwija :slight_smile:

A no i najłatwiejszy sposób na obejście to podejrzenie źródła lub ctrl+c zamiast prawokliku :]

(system) #12

masakra ten napis wygląda jakby krzyczal do mnie :x :x :x az sie przestraszylem :expressionless: masakra :shock: a co do kopiowania to nigdy sie zabezpieczysz przed kopiowaniem i przerabianiem tekstow bo zawsze sie znajdzie ktos sobie skopiuje artykul na swoja strone i podpisze go jako wlasny :slight_smile: tak to juz bywa na tym swiecie :lol: :lol: