Co można zrobić?

Witam, przeglądam sobie stronki i patrzę:

Moje artykuły, dokładnie zdanie w zdanie, kropka w kropkę

i gość podpisuje się, że to on napisał i zabrania rozpowszechniania artykułu.

Dokładnie tak samo jest z DC++, nawet linki z obrazkami i imageshack.us te same, ta sama czcionka, a podpis - xeroboja !!

Jak walczyć z takim czymś ? :evil: :evil: :evil:

Co to za strona ?? Na jakim jest zamieszczona serwerze ?? Zwróć się do abuse.

Już dogadałem się z tym gościem…

Co za chamstwo :-x

A co robić na przysłość ?

:x :x

Wersja beta:

http://dragonikk.ovh.org/

:evil: :evil:

Shark, nie rób czegoś takiego. Wystarczy wzmianka w stopce strony.

Uważasz, że taki komunikat zachęci użytkowników do odwiedzenia Twojej strony? Mnie przeraził…

Poza tym nie wiem, czy warto uniemożliwiać innym osobom pracę z Twoimi tekstami. Według mnie (ale to moje zdanie) to nieetyczne i przypomina zasady działania najbardziej pazernych korporacji…

Wzmianka o autorze powinna być dostateczną nagrodą - zwłaszcza dla młodego autora, którego nazwisko jeszcze nikomu niczego nie mówi. :slight_smile:

Ten temat nie dotyczy naszego Forum i tym samym

zostaje przeniesiony do działu Na Luzie.

A może gdybyś strone zrobił we flashu wtedy nikt niebędzie mógł skopiować to co napisałeś. :smiley: To jest dobre tylko wtedy gdy text ma z 10 stron(to nikomu niebędzie się chciało przepisywać). Zobacz ta strona jest zrobiona we flashu i nic nieskopjujesz. :smiley:

http://www.psxextreme.pl/index01.htm

A czy szanowny user ATG wie, że dla chcącego - nic trudnego…?

Flasha można przecież zdekompilować :lol:

to wymyśl coś lepszego

Ale tak na serio to widziałem coś takiegi że gdy zaznaczałem jakiś text i klikałem prawym guzikiem myszy to wyskakiwało “opcja niedistępna” tylko niewiem jak to zrobić (napisać)

Strasznie dużo blogów to ma, ale pod Firefoksem banalnie to obejść. Pokazuje się skrypcik ale po kliknięciu OK i tak się kontekst rozwija :slight_smile:

A no i najłatwiejszy sposób na obejście to podejrzenie źródła lub ctrl+c zamiast prawokliku :]

masakra ten napis wygląda jakby krzyczal do mnie :x :x :x az sie przestraszylem :expressionless: masakra :shock: a co do kopiowania to nigdy sie zabezpieczysz przed kopiowaniem i przerabianiem tekstow bo zawsze sie znajdzie ktos sobie skopiuje artykul na swoja strone i podpisze go jako wlasny :slight_smile: tak to juz bywa na tym swiecie :lol: :lol: