Co myślicie o GG

Co myślicie o GG? Ja im dłużej używam tego komunikatora tym bardziej przekonuje się o tym, że nie jest on wart ściągania, RAMOżerny, niestabilny i dziurawy.

To go nie używaj :slight_smile: Ja siedzę na AQQ2, i po mimo tego, że ma błędy, czy brak jakichś funkcji, to nie zamierz wracać na oryginalnego klienta GG.

Nawet jak wypuszczą 8, która wygląda jak kolorowy koszmarek.

Ostatnio czytałem, że AQQ jest jeszcze bardziej dziurawy niż gg. AQQ wysyła dane osobiste przez Sieć bez szyfrowania i nawet gdy nie wyrazimy na to zgody!

W takim razie chyba nie ma dobrego komunikatora…Ew. Miranda lub Tlen…

JEst jaki jest, ja np nie moge sie przyzwyczaić do takiego AQQ albo Mirandy :stuck_out_tongue: Wciąż używam GG. Czas sie oduczyć :slight_smile:

A wiecie o tym, że korzystanie z GG w Mirandzie jest niezgodne z jej regulaminem i w efekcie konto może zostać usunięte :stuck_out_tongue:

Nie, jakiś redaktor to napiętnował, nie jest to prawda. Dane są szyfrowane. Pozatym, samo AQQ nie ma dziur - są to niestabilności które sa eliminowane. Ostatnio zostały wyeliminowane błędy AV. Każdy błąd zgłaszany jest na Forum AQQ i może go zgłaszać każdy, Oconnel to bada i wydaje stosowną poprawkę w następnej wersji - na Gadu Gadu tego nie ma.

pokaż taki zapis

Ja pamiętam jak jeszcze byłem mały pierwsze kroczki Gadu-Gadu i mam z nim miłe wspomnienia hyhyhy :stuck_out_tongue: I nigdy go nie opuszczę hahaha :stuck_out_tongue:

Przeczytałem tak w jednej z czasopism IT, bodajże KŚ Ekspert.

Korzystam z Mirandy i jakos mi jeszcze konta nie usuneli, poza tym napewno nie dotyczylo to tylko Mirandy.

ps: sorry, nie mam polskich znakow w szkole.

Z tego co wiem dotyczy to wszystkich klientów na Windowsa.

GG oficjalnie mówiło ze nie będzie karać za używanie innych komunikatorów…

ja gg wywaliłem po tygodniu użytkowania…system i się rozwalał od niego…teraz mam aqq 2,0…polecam - super komunikator

Ja za aqq nie przepadam.Jest wolne a przy 1gbRAM i xp (takmam) to jest nic w porównaniu z gygy7.7

Ja mam same złe wspomnienia z GG. Brzydkie, wstrętne. Te reklamy, w każdym oknie kilka. Tlen też coraz bardziej jak GG. AQQ 2 nie używam właśnie ze względu na reklamy. Używam AQQ 1. Brak reklam, tylko sporadycznie, ale przeważnie to komunikaty o konkursach Wapstera. Takie reklamy znoszę. I zadziwia mnie, że tak rozbudowany i tak wyglądający komunikator jak AQQ może zżerać tylko 2 MB RAMu.

Dla mnie ideanym komunikatorem jest Windows Live Messenger. Intuicyjny, ogrom funkcji, usług, reklamy (przynajmniej jeśli chodzi i Polskę) to reklamy usług Ms. Taki reklamy mi nie przeszkadzają. Poza tym prawie jej nie widać, nie wpada w oko, nie ma jakichś drażniących wyskakujących okien. Dźwięki przyjemne dla ucha. Wysyłanie plików - poezja!!!Szkoda tylko, że jest trochę pamięciożerny (ale nie aż tak jak Skype).

kpkrd9.th.jpg

I zobaczcie jak GG 8 wygląda. Góra jak z WLM. Zmiana statusu, opisu, przeszukiwanie listy kontaktów… Ech… I tak nie mają szans aby dorównać Messengerowi. Nie teraz

PS. Galeria nie chciała mi przyjąć obrzka, już któryś raz z kolei, zawsze coś…

Czy tobie poszło GG8?

Tylko zainstalowałem i uruchomiłem tę wersję, która przeciekła.

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 17:06 został dopisany post przez 3qxv

Poza tym, nawet avatarki są bardzo podobne, nawet kolor ten sam…

te nowe gg jakiś przeciek który nie dziala…

p

Bo to jeszcze nawet nie jest finalna beta !

JA jednak zainstalowalem aqq 2.0.1.73 i hula fajnie