Co myślicie o GG

(Alden Jone) #1

Co myślicie o GG? Ja im dłużej używam tego komunikatora tym bardziej przekonuje się o tym, że nie jest on wart ściągania, RAMOżerny, niestabilny i dziurawy.

(Persifall) #2

To go nie używaj :slight_smile: Ja siedzę na AQQ2, i po mimo tego, że ma błędy, czy brak jakichś funkcji, to nie zamierz wracać na oryginalnego klienta GG.

Nawet jak wypuszczą 8, która wygląda jak kolorowy koszmarek.

(Longhorn2009) #3

Ostatnio czytałem, że AQQ jest jeszcze bardziej dziurawy niż gg. AQQ wysyła dane osobiste przez Sieć bez szyfrowania i nawet gdy nie wyrazimy na to zgody!

(Alden Jone) #4

W takim razie chyba nie ma dobrego komunikatora..Ew. Miranda lub Tlen..

(Nethalythic) #5

JEst jaki jest, ja np nie moge sie przyzwyczaić do takiego AQQ albo Mirandy :stuck_out_tongue: Wciąż używam GG. Czas sie oduczyć :slight_smile:

(Longhorn2009) #6

A wiecie o tym, że korzystanie z GG w Mirandzie jest niezgodne z jej regulaminem i w efekcie konto może zostać usunięte :stuck_out_tongue:

(system) #7

Nie, jakiś redaktor to napiętnował, nie jest to prawda. Dane są szyfrowane. Pozatym, samo AQQ nie ma dziur - są to niestabilności które sa eliminowane. Ostatnio zostały wyeliminowane błędy AV. Każdy błąd zgłaszany jest na Forum AQQ i może go zgłaszać każdy, Oconnel to bada i wydaje stosowną poprawkę w następnej wersji - na Gadu Gadu tego nie ma.

pokaż taki zapis

(Sicu (Final)) #8

Ja pamiętam jak jeszcze byłem mały pierwsze kroczki Gadu-Gadu i mam z nim miłe wspomnienia hyhyhy :stuck_out_tongue: I nigdy go nie opuszczę hahaha :stuck_out_tongue:

(Longhorn2009) #9

Przeczytałem tak w jednej z czasopism IT, bodajże KŚ Ekspert.

(Mail) #10

Korzystam z Mirandy i jakos mi jeszcze konta nie usuneli, poza tym napewno nie dotyczylo to tylko Mirandy.

ps: sorry, nie mam polskich znakow w szkole.

(przemek1234) #11

Z tego co wiem dotyczy to wszystkich klientów na Windowsa.

(system) #12

GG oficjalnie mówiło ze nie będzie karać za używanie innych komunikatorów...

(Kubakuderski) #13

ja gg wywaliłem po tygodniu użytkowania....system i się rozwalał od niego...teraz mam aqq 2,0....polecam - super komunikator

(matekadamczak) #14

Ja za aqq nie przepadam.Jest wolne a przy 1gbRAM i xp (takmam) to jest nic w porównaniu z gygy7.7

(Adamwalkiewicz) #15

Ja mam same złe wspomnienia z GG. Brzydkie, wstrętne. Te reklamy, w każdym oknie kilka. Tlen też coraz bardziej jak GG. AQQ 2 nie używam właśnie ze względu na reklamy. Używam AQQ 1. Brak reklam, tylko sporadycznie, ale przeważnie to komunikaty o konkursach Wapstera. Takie reklamy znoszę. I zadziwia mnie, że tak rozbudowany i tak wyglądający komunikator jak AQQ może zżerać tylko 2 MB RAMu.

Dla mnie ideanym komunikatorem jest Windows Live Messenger. Intuicyjny, ogrom funkcji, usług, reklamy (przynajmniej jeśli chodzi i Polskę) to reklamy usług Ms. Taki reklamy mi nie przeszkadzają. Poza tym prawie jej nie widać, nie wpada w oko, nie ma jakichś drażniących wyskakujących okien. Dźwięki przyjemne dla ucha. Wysyłanie plików - poezja!!!Szkoda tylko, że jest trochę pamięciożerny (ale nie aż tak jak Skype).

kpkrd9.th.jpg

I zobaczcie jak GG 8 wygląda. Góra jak z WLM. Zmiana statusu, opisu, przeszukiwanie listy kontaktów... Ech... I tak nie mają szans aby dorównać Messengerowi. Nie teraz

PS. Galeria nie chciała mi przyjąć obrzka, już któryś raz z kolei, zawsze coś...

(matekadamczak) #16

Czy tobie poszło GG8?

(Adamwalkiewicz) #17

Tylko zainstalowałem i uruchomiłem tę wersję, która przeciekła.

W dniu 19.06.2008 , o godzinie 17:06 został dopisany post przez 3qxv

Poza tym, nawet avatarki są bardzo podobne, nawet kolor ten sam...

(webmaster z Krakowa) #18

te nowe gg jakiś przeciek który nie dziala...

p

(Sicu (Final)) #19

Bo to jeszcze nawet nie jest finalna beta !

(matekadamczak) #20

JA jednak zainstalowalem aqq 2.0.1.73 i hula fajnie