Co myślicie o grze Mafia?

To czy ktoś ma pirata czy nie ma, to nie powinno Cię interesować !!

Niewierny Tomasz :P:P:P

nie zdążyłeś bo ich nie było :P:P:P

adres mailowy usunięto

potarktuj to jako ostrzeżenie :evil: :evil: :evil:

i polecam dogłębną lekturę regulaminu !!

http://www.forum.dobreprogramy.pl/rules.php

Mafia- SUPER.


Update

Zmień podpis, jak juz poprzednio w innym poście pisałem.

Ze względów Regulaminowych podpis wyłączam.

Golden Finger

Mi osobiście Mafia pr zypadła do gustu przeszedłem całą :stuck_out_tongue:

Cytowany user to niestety sławetny SuryKat. W związku z tym powyższe posty związane z jego usuwam.

ja tam wolę symulatory, stategie, rpgi i ani GTA, ani mafia mi się nie podoba :stuck_out_tongue:

mafia ma klimat i super fabułe…

Jednym słówkiem: do kitu! To jest moje zdanko. Nie lubię takich gier 8). Stradegie i symulatorki - to jest coś :wink:

Ja juz sie nieoge doczekac Mafii2 i Nastepnego GTA :wink:

Mafia - najlepsza z najlepszych. Piękna muzyka, oprawa graficzna, wciagajaca fabula, no i przede wszystkim klimat :!: - próżno szukać tego w innych grach.

Za… fajna gra czekam na 2 część :smiley:

Gra jest spoko.Podoba mi sie jest podobna do GTA.Polecam :slight_smile:

Mafia to najlepsza gra w swoim rodzaju poprostu jest wypaśna GTA niech sie chowa

Napewno GTa SA jest lepsze od Mafi:D wedlugo mnie :smiley:

Ty sadzisz ze mafia ja ze GTA proste :stuck_out_tongue:

Według mnie Mafia jest niedoścignionym wzorem dla twórców serii GTA. Niepowtarzalny klimat lat 30, ciekawa i wciągająca fabuła oraz naprawdę realistyczny model jazdy. Warto dodać że w Mafii model uszkodzeń pojazdów jest naprawdę nieźle zrobiony - można tak zmaskarować pojazd że będzie niemal nie do poznania (w przeciwieństwie do GTA gdzie takie np. drzwi można wgnieść i zaraz potem zgubić). Grze można zarzucić jedno - jest strasznie liniowa, ale jak już wspomniałem fabuła gry w pełni to rekompensuje. Po za tym w Mafii jest chyba najciekawiej zrobiona scenka erotyczna, w której to lądujemy w łóźku z córką Dona. :smiley:

Mafia jest najlepszą grą ze swojego gatunku bo jest jeszcze tylko jedna gierka która jest godna uwagi GOTHIC 2. P.S. ma ktoś noc kruka po polsku?

Morrowind dużo lepszy :slight_smile: A co do mafi to spróbujcie sobie wgrać nowe samochodu albo jakieś mody też jest fajne tylko że wtedy ta gra traci swój klimacik :smiley:

sorry ale Morrowind nie przypadł mi do gustu. szczerze to ja bym nawet go odradzał strata czasu

Mafia jest świetną gierką tylko szkoda że mam lipny sprzęt i się troszku przycinała :? ale fabuła jest ciekawa i nieźle wciąga

Gierka wymiata

przeszedłem sześć razy i jeszcze mi mało

Jak dlamnie wypas :mrgreen: