Co myślicie o grze Mafia?

Wiem, że nie jest to nowa gierka… ale zawsze można się o niej wypowiedzieć :smiley:

nie grałem jeszcze w nią…

Gra jest naprawde super :!: Gralem w nia okolo rok temu i pamietam jak mnie wciagnela, kilka zarwanych nocy. Gangsterskie klimaty z czasow prohibicji… poprostu miod :!: Szczerze polecam!

Mnie jakoś nie wciągnełą za bardzo. Ale jest warta uwagi. :smiley:

Gra godna polecenia, niewielkie wymagania a takia grafika, klimat jest rewelacyjny te ścieżki dźwiękowe, całkowice inna gra :slight_smile:

Gra wyszła za czasów GTA3d, tylko nie była reklamowana a wg. mnie GTA3d przy Mafii to śmieć :wink:

Mafia jest bardzo ciekawą grą. Najbardziej w tej grze podoba mi sie klimat lat 30, grafika i dźwiek. POLECAM! !!

Zgadzam się z wami w 100 %

noie grałem jeszcze i nie zamierzm wdłuż szym czasie… :smiley: :smiley:

Mi gra się bardzo podoba. Przeszedłem ją już nie raz i nadal mi się nie znudziła. Klimat, muzyka, grafika to niektóre jej zalety. Jedyne zastrzerzenia mam jedynie do fabuły, zbyt liniowa. Ale i tak głosuje na “Super”. :spoko:

Nie mam czasu na gry ostatnio… A jak już to sesyjka w CM albo w CMR04.

Co to Mafia :?: :stuck_out_tongue:

co to za gra CM?

zagraj w Mafie to bedziesz wiedział coto Mafia :wink:

Jest to Championschip Manager :slight_smile:

A co do Mafii. Wie ktoś jak przejść misję gdzie musimy w starym punkcie serwisowym “rozwalić” Gang :?:

Mianowicie moim problemem jest to, że nie mogę dostać się jescze do jednej grupki, która jest gdzieś za płotem :frowning:

Już mi się udało jest wszytsko O.K :smiley:

Grałem w Mafie u kumpla ale mi do gustu nie przypadła

Mafia to moja ulubiona gra. Z niecierpliwością czekam na mafie 2 bo ma wyjść :slight_smile:

Ooo tu super. Wiesz może kiedy :?:

Do tej pory można było jedynie spekulować na temat sequela gry Mafia, jednak od dziś spekulacje zamieniają się w pewność. Firma Illusion Softworks, odpowiedzialna m.in. za grę Hidden & Dangerous 2, rozpoczęła właśnie prace nad grą Mafia 2.Niestety o samej grze nie mamy więcej żadnych informacji. Nie wiadomo także na jakie platformy się pojawi ani kiedy. Gdy tylko zdobędziemy jakieś bliższe szczegóły, niezwłocznie Was o tym poinformujemy.

Źródło:gry.wp.pl

Narazie nic nie wiadomo sam nie mogę sie już doczekać. Miejmy nadzieje ze będzie lepsza od pierwszej części. Zapewne tak szybko nie wyjdzie.

Post BLUE ja zlikwidowałem i poniższe jako OT też kasuję ;);):wink:

tak tak, same swietoszki tu siedza i zaden nie ma pirata w domu:) jakos mi sie nie chce wierzyc!! jak ktos zna odpowiedz na moja prosbe to prosze o kontakt mailowy ******************, nie zdazylem przeczytac odpowiedzi

Jak chcesz to przyjdź do mnie i dom przeszukaj :!: Nie znajdziesz żadnej płytki bez “papierka”, a wiesz czemu… bo nie jestem złodziejem. Mam same oryginalne gry i programy. a jak już jakieś kopie to np. CD 2 Tottal Manager, bo musiałem oddać koledze a grać też jescze chciałem :stuck_out_tongue: