Co myslicie o Noki N73

Chcę kupic w plusie nokie n73 i chciałbym poznać wasza opinie ? może ktos takiego posiada?

gdyby nie rozlatywala sie po kilku miesiacach…

gdyby nie gubila zasiegu…

gdyby nie miala zacinajacego sie symbiana…

kupilbym ja :slight_smile:

ale jesli potrzebujesz telefonu funkcjonalnego, na ktorego jest duzo programow

smialo mozesz ja kupic

PS

przepraszam za brak polskich znakow, ale pisze z iemieckiej kawiarenki, i niestety tu nie mozna zaistalowac polskiej klawiatury (zablokowano taka mozliwosc) :frowning:

o lol, ale Ci ludzie mają problemy :? Chcesz powiedzieć, że każda N73 gubi zasięg, czy rozlatuje się po kilku miesiącach? #-o Jaki właściciel taki stan telefonu, antenka sama się nie uszkodziła, obudowa też bez przyczyny nie odchodzi.

Ja bym ją kupił, gdybym miał kasę :stuck_out_tongue: Z resztą wady jakie posiada, wymieniłem w podobnym wątku obok :wink:

mam ja jest nawet ok ale telefon sie nieraz zacina wole cos bez symbiana

widocznie nie korzystasz z możliwości symbiana skoro chcesz mieć zwykłe oprogramowanie java :stuck_out_tongue:

Ja jestem zadowolony Plus dał mi ten telefon za wiele lat bycia abonentowym klientem :stuck_out_tongue: Symbian czasem jak by zwalniał ale to przez to iż naładowałem go tonami programików. Zastąpił mojego Iphona 8gb, który został sprzedany gdyż jego bajeranckość doprowadzała mnie do szału. A N73 jest akurat dla mnie. Polecam i cena fajna w Plusie od 1 zł do 149 zł.

więc jak już ją kupisz to pisz takie komentarze…

Noki tej można zarzucić jak już inni wspomnieli troche wolne działanie i czasem wręcz zamulanie, są to jednak uroki symbiana, już sie do tego przyzwyczaiłem i tego nie zauważam, jest też trochę duża ale jak sie chce mieć duży wyświetlacz to niestety… :wink: ogólnie polecam, telefon bardzo fajny

Używam tego smartfonu od dobrego roku, w wersji Music Edition. Powiem szczerze, że nokia wykonała b.dobry telefon. Osobiście jedyne co mogę mu zarzucić to brak karty pamięci w zestawie. A jeśli chodzi o gubienie zasięgu, to po wgraniu najnowszego softa problem znika. I również doradzam, aby nie pisać o czymś czego się nie używało, bo w taki właśnie sposób, dzięki błędnym opiniom, Visty nikt nie lubi.

Pozdrawiam :wink:

aha dzieki :D: