Co myślicie o Nokia 5510?

Jak wyżej. Dośwaidczenia ocena użytkowanie itp

Poczytaj poniższe recenzje użytkowników tego telefonu:

http://telefonia.wp.pl/hardware/show.html?IN[id]=2126

http://www.telix.pl/telefony-gsm.php?op … oly&id=350

to ten telewizor z qwerty?? przyznam ze calkiem fajnie sie na niej pisze, choc jak wszystko wymaga przyzwyczajenia nie wiem czy nie szybcie pisze na swoim MC60 z T9…ale mp3 player fajna sprawa

No to tak osobiście bym wolał sl45i jak napisał punkroker tylko że pomiędzy tymi dwoma telefonami jest spora różnica cenowa a i do sl-ki można więcej pamięci zapodać java mały telefonik jest(w porównaniu do 5510) a o 5510 powiem tylko tyle że za duża niewygodnie sie pisze, niewygodnie się rozmawia ale jest tańsza od sl-ki i to sporo

Ja miałem 5510 i bardzo fajny telefon :smiley: Plus to radio i mp3 a minus to wielkość fona.

Jesli nie chcesz nosić zbyt dużo gadzetów (telefon,discman) to Nokia 5510 jest dla Ciebie (2 w1). 8)

Sl45 ma antene na dodatek a 5510 bez anteny. Ja wole Nokie bo Siemensy to są lipne. Miałem kilka (S40,C45,C35i) i każdy tracił zasięg.

Nokia bez anteny a zasięg zawsze miałem. Polecam !!

noki telewizor do samoobrony :twisted:

Jeżeli miałeś takie stare modele i to jeszcze z komisu powypadkowe to naprawde lipa. Ale jeżeli mówimy o sl’ce to jest całkiem inna sprawa. Telefon ten ma antenkę i wcale nie gubi zasięgu!! Nokie różnią się od Siemens’ów tym że są o wiele większe i mają mniej bajerów. Porówując 5510 i SL45i to sl’ka ma większe możliwości.

w sl jest dyktafon i java i można rozszerzyć pamięć a w 5510 zasięg nie me tych bajerów

SL 45 to nic specjalnego. Siemensy te nowe to jeszcze coś ale też nie rewelacja. Nokia to Nokia - sprawdzona marka :!:

Sl’ka nie ma radia :wink:

Prawie wszystko jest w nim spoko :smiley: Jedyna wadą jest to ze jest duzy :frowning:

acha ten fortepian heheheeh

bo co Ci taka cegła :slight_smile:

Jeśli chcesz słuchać MP3 to kup lepiej MP3Player albo siemensa SL45i

POLECAM :slight_smile:

ale sl 45 200 a 5510 upoluje sie za stówke

Moim zdaniem - beznadziejny. Przypomina mi cegłę lub starego alcatela …

tak badziew!! simensy góra!!

zlom motoroal e398 ma układ stworzony prze creative! !!

Ale lepiej wybierz sobie jakiś inny niż tą nokię bo yo jest stare duże złomowate