Co myslicie o serwerach serwer4u.pl

Witam.

Co myślicie o serwerach ze strony serwer4u.pl. czy są one dobre?? Prosze o jakies konkrety…

mnie interesuje ten serwer PRO-500 … co wy na ten temat możecie powiedzieć??

adres do tej strony http://www.serwer4u.pl

Pozdrawiam

Tak jak widać strona jest na:

,ale serwery chyba są dobre bo znajomy ma i nie płacze :stuck_out_tongue:

Wiesz co mi nie zależy na tym że strona jest na

Tylko o to jak sie sprawuje… ale mam nadzieje że dobrze bo już słyszałem dobrych opini i jak narazie chodzi super… i zapewne go zakupie bo cena jest atrakcyjna…

Pozdrawiam

Tamto napisałem tylko dlatego że powinien to być raczej autorski jakiś system hosingowy ,a co do serwer to są ok

A powiedz mi czy musi byc autorski… przeciez w stopce moga napisać by serwer4u.pl co to za problem… ale pomijając to kupuje go dziś jak mówisz ze jest OK …

Pozdrawiam

Raczej to kiepski pomysl zeby tam cokolwiek kupic,.

  1. Firma “hostingowa” i kontakt poprzez gg i mail TYLKO :x

  2. Storna chyba wykonana z 30 min , spore niedociagniecia

3.Mysle ze jakis dzieciak zeby dorobic - ten hosting sobe otworzyl i jak szybko powstal , tak szybko skonczy swoja dzialalnosc.

4.Poszukaj czegos pewniego jak nie chesz pieniedzy w bloto wywalic.

Wiesz co nie masz racji!!

Zamówiłem serwer. i za jakies 2 h dostałem odpowiedź na maila z instrukcjami… co do "3.Mysle ze jakis dzieciak zeby dorobic - ten hosting sobe otworzyl i jak szybko powstal , tak szybko skonczy swoja dzialalnosc. " to juz to sprawdziłem i jest to pewne:P

Pozdrawiam i polecam bo miła obsługa jak narazie:P

Jeżeli widać, że jest to oparte na CMS’ie, to z reguły można być pewnym, że nie jest to żadna ‘firma’, ani poważna oferta hostingowa .

Plany są tak beznadziejnie dobrane, że w ogóle nie ma o czym rozmawiać .

Co ciekawsze …

Na screenie ‘cpanelu’ widać typ serwera - i686 …

Szkoda, że na tym chipsecie nie będzie pracował procesor DUAL XEON 3.2 GHz

To tyle odemnie :slight_smile: Pozdrawiam.

Ale narzekacie…

Jutro będe miał aktywne konto… jeśli ktos będzie chciał przetestowac zapraszam na PW mi sie wydaje że oferta jest dobra… ale to jest tylko moje myśli…

Złączono Posta : 26.12.2006 (Wto) 13:58

konto mam aktywne i wszystko chodzi super… jesli ktoś chce to wpisz w “osoba polecająca” korek było by fajnie… a tak po za tym to polecam bo chodzi OK …