Co myslicie o szkole kakerów?

(Lord218) #1

Właśnie tak jak w temacie. Co myślicie o tym zestawie szkoleniowym? Ładnie na tej stronie wszystko jest napisane więc się zainteresowałem, ale czymś mi to pachnie, dlatego was pytam o zadanie. :wink:

(Krzysiekaczor) #2

Mój kolega to kupił i klapa... książka nie jest stworzona dla noobków raczej są gotowce a jak chcesz się czegoś nauczyć to nie tam szukaj :wink: Po lekturze książki pewni będziesz mógł przeprowadzić sinffing w sieci lokalnej ale nie będzie to wtłumaczone dokładnie dlaczego tak?? a nie inaczej?? tylko kliknij tu ,tu i tu a tam wpisz to :wink:)

(Suck) #3

Zwykły marketing i zbiórka materiałów która samemu można sobie za darmo z internetu poslać, uczą trochę obsługi linuxa i trochę "tircków", szkoda kasy na to

(Fiołek) #4

Kupiłem i żałuje, kasa wyrzucona w błoto. Tam nie ma za dużo informacji, mało gdzie to można wykorzystać. Prawie same gotowce. Wszystko opisane jest "na odwal się"...

A to forum... Lepiej nie mówić. Radze się obejrzeć za jakimś innym podręcznikiem.

(Norbert Karwowski) #5

Ja nie kupowałem,wystarczy że nauczyłem się C+++ i wszytko jasne."Prawdziwy haker to sam tworzy programy a nie ściąga gotowce':),ja raczej jestem tym "dobrym" .Ostatnio kolega miał wirusa to zdalnie go usunąłem.

(Szwejas2) #6

Kiedyś czytałem artykuł o tym. tutaj jest link

czytałem kawałek tego "dzieła" i tak naprawdę jest o niczym.