Co myslicie o takiej konfiguracji komputera?

Witam, co myslicie o takiej konfiguracji kompa bez zasilacza gdyz mam 450 RAIDMAX’u

http://proline.pl/?id=konfigurator&0:AMD+64+X2+6400+BOX;1:ASUS+M2N-SLI;3:PATRIOT+DDR2+4GB+D84;4:GIGA+N98TOC-1GH;5:WD+WD5000AAJS

Jaki budżet na komputer 1500 zł? Może postaramy się wybrać coś lepszego. Chcesz zakupić nowy komputer?

1500 zl, bez obudowy :] same czesci … oczywiscie ze nowy interesowala by mnie plyta z SLI i zebym mogl wlozyc z 8Gb ramu do tego, aha i nie koniecznie w proline musi byc, tam gdzie sa najbardziej przystepne ceny.

beztytuuwt2.jpg

Jesli brałbyś w innym sklepie to zamiast gigabyte (jeśli koniecznie chcesz mieć SLI) to weź: Foxconn P35A-S - na agito niestety go nie ma.

jeśli nie chcesz podkręcać to możesz nie brać karakorum i za zaoszczędzona kasę pokusić się o jakąś lepszą grafę ale ja jednak byłbym za podkręceniem tego :slight_smile:

a nie lepiej zamiast zasilacza wlozyc wiecej w inne komponenty ? gdyz zasilke mam jak pisalem juz 450 W RaidMax’u wydaje mi sie ze dalby on rade;]

a na SLI zalezy mi tylko z powodu bo w przyszlosci druga grafike bym chcial dolozyc do tego ;]

aha P.S. Sorry ze bez polskich znakow ale siedze na laptopie a tu polskich znakow niestety nie ma.

co do zasiłki to nie znam tej firmy zasilaczy a i w internecie nie ma żadnych informacji o nich więc wolałbym nie ryzykować - corsair to pewna firma i na pewno sobie poradzi a ten zawsze możesz sprzedać

Płyta główna Gigabyte GA-P35-DS3L

zasilacz Pentagram Silent Force 500W do dostania za mniej niż 200 zl

po takich zmianach powinno juz starczyć na 9800GT/800GT.

alzajac

z twojego postu można by wywnioskować że Foxconn P35A-S obsługuje technologie SLI a tak nie jest, ta płyta nie obsługuje faktycznie nawet CrossFire. Zanim doradzisz upewnij się że nie nie będzie to błędna rada.

zasilacz Pentagram Silent Force 500W do dostania poniżej 200 zł.

popek2

W przypadku procesorów Intela by mieć płytę z SLI, trzeba by się zdecydować na stary model płyty ( w tym przedziale cenowym) np. Asus P5N-E SLI nVidia nForce 650i SLI ale musiałbyś sprawdzić czy obsługuje E5200. Ja odradzam SLI/CrossFire bo wydawanie drugie tyle kasy kiedy rzadko kiedy można uzyskać przyrost wydajności 150% jest całkowicie bezsensowne i idiotyczne.

ten zasilacz jest w sumie razem z obudowa (tej samej firmy ;]). Wiec podsumowujac jaki byscie mi do 1500 zl komputer doradzili ?:PP niekoniecznie musi byc procek 2rdzeniowy 3, albo 4 tez wchodza w gre byle by nie jeden rdzen :wink: