Co myślicie o tym zestawie komputerowym?

proc:Amd 3000+ BOX Venice Athlon 64 939

Płyta główna : MSI K8N Neo4-F (S939, nForce4, PCI-E)

Karta grafiki : Sapphire Radeon X800GTO 256mb szyna 256 bit

Pamięć ram : 2x512mb PC400 CL3.0 KINGSTON

Nie kupuję dysku , monitora itp dlatego ponieważ wymieniam swój stary komputer. Jeżeli znacie jakieś lepsze propozycje to podawajcie. Cena zestawu nie może przekroczyć 1500zł(no chyba że tak do 50zł :stuck_out_tongue: )

Tylko propozycje podawać szybko bo nie mam zbyt dużo czasu :mrgreen:

Z góry dzięki. Pozdro.

ja myślę że to bardzo dobry sprzęt … jednak wybrałbym inna płytę główną , np. coś z DFI … do reszty nie mam zastrzeżeń …

jaki masz zasilacz ??

Właśnie nie wiem. Muszę dopiero rozkręcić budę. Ale wydaje mi sie że chyba trzeba będzie wymienić. A tak jak już jesteśmy przy zasilaczach to o jakiej mocy byłby potrzebny żeby sprzęt dobrze szedł??

polecam fortrona z allegro … 400 W w zupełności starczy ;]

Zasilacz firmowy i minimum 400 W.

Poczytaj tutaj było kilka ciekawych propozycji.

Czyli dojdzie jeszcze jeden wydatek. Mam zasilacz ropla 230W

A co myślicie o takim czymś ??

http://allegro.pl/item104373710_zasilac … gw_fv.html

ja polecam TEN

nie no juzlepiej dopłacić połowę i wziaść solidnego fortrona

djkamilos zasilacz - Fortron z Allegro - 400W.

Ten podan przez Ciebie jest kiepski.

Ja wymienił bym ram na Patriota:

http://sklep.benchmark.pl/pelny_17708.html

a ja na TwinMos

na AM2, bo teraz nie ma co pchać się w s.939

Sam chcę wymienić to samo co Ty djkamilos , tylko mam mniej kaski.

Brałbym jakiegoś sempa, np.

:arrow:click

z płytą to sam nie wiem, grafa jest dobra :wink:

:arrow: mobo może to

ddr2 jest tańszy, jak Ci nie wystarczy to możesz kupić 512 MB 667 MHz good ram :wink:

Zasiłka to jak koledzy mówią to fortron z allegro, 4oo W :wink:

wigrus czemu? nie mówie, że nie masz racji ale skąd takie wnioski? :slight_smile:

Dlaczego tak myślisz ?? Wg mnie za parę lat jak komputer już się zestarzeje to jeszcze będzie się dało go jakoś rozbudować jak będzie na sockecie 939, ba ja nawet myślałem kupić semprona 3100+ na sockecie 754 ,który został wypuszczony jeszcze dawniej :-o

capture13ua.jpg

no to teraz moge się zgodzić z wigrusem :slight_smile:

Zapomnieli dodać że więcej kosztuje :stuck_out_tongue:

eee napewno niewiele :stuck_out_tongue:

chociażby tańsze są pamięci :stuck_out_tongue:

chociażby dlatego, że na AM2 będą wytwarzane procki w 65 nm, przez co zmniejszy się emisja ciepła, zwiększy się taktowanie jak i zwiększą się możliwości OC.

Co do cen: jak narazie można kupić jakiegoś sempka taniego, płytę na chipie 570 ultra i jechać na tym, z czasem jak przybędzie funduszy to kupić 2 jaja i looz :wink:

Różnica jest niewielka (ok. 30zł).

Złączono Posta : 28.05.2006 (Nie) 13:06

No i procki w technologi K8L.

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=29023 ------> myślę, że ten proc jest godny uwagi :slight_smile: djkamilos

mopik100 no i po co taki drogi? Na numerki się tylko patrzysz? :?

Najtańsze i najmniejsze serią kręcą się najlepiej i z takich można zdecydowanie wycisnąć tą częstotliwość co tych droższych . :wink:

drogi :shock: ? to co kupiłbtś 3000 ? :smiley: albo 2800? :-D… ile byś wycisnął z 3000? :stuck_out_tongue: