Co myslicie o ugu.pl

Dużym plusem ugu.pl jest obsługa mod_rewrite oraz dostęp do htaccess

Minus to dozwolone gry on-line, które przeciążają serwer i uniemożliwiają prawidłowe funkcjonowanie. Admin powinien coś z tym w końcu zrobić…

Na ugu.pl jest zakaz hostingowania gier on-line.

Bo za bardzo obciążają serwer … tak to właśnie jest z darmowymi serwerami.

Ale nie z każdym. Np. newsit.es który oferuje 20gb na stronę i 300gb transferu na miesiąc zezwala na host każdego typu pliku oraz stron o każdej tematyce. W dodatku jest bardzo szybki pomimo kilkunastu tysięcy założonych tam kont :wink:

Ale minusem, że często są pady serwera.

Używałem tego hostingu, nie byłem zadowolony.

Hm…ja na ugu.pl trzymam dość duże forum i oprócz reklam googli nic mi nie przeszkadza. Pady serwa zdarzają się bardzo rzadko. Mogę polecić jeszcze lua.pl :slight_smile:

Ja nie polecam ugu.pl straszna zwała. Pada bardzo często serwer i ładowanie strony, jak się ma CMS to tragedia. Mi przy 200 ponad użytkowników strasznie zwolniło. A gdy chciałem wykonać kopie bazy przez Mysql, to cały czas był błąd serwera. Odradzam. Radze zainwestować jak ja na serwer i domenę i cieszyć się szybkim bez zawodnym hostem:)

Odradzam ugu. Z darmowych najlepszym hostingiem moizm zdaniem jest cba.pl. Posiadają wiele ciekawych funkcji, co nie ma żaden inny darmowy serwer.

I tak lepiej zapłacić chociażby za najtańszy hosting, ale mieć w miarę spokojną głowę, niż przenosić się z jednego darmowego na drugi, a później z powrotem. #-o