Co myslicie o ugu.pl

Witam.Chciałbym się dowiedzieć co sądzicie na temat hosta w ugu.pl?? Proszę o wasze o pinie.

evoix najpierw poczytaj

Tak od siebie uważam, że jest nawet dobry (oczywiście porównując z darmowymi). Nie było sytuacji, żeby jakaś awaria był itp.

no ja wiem ale co onim sądzicie czy są jakieś awarie problemy??

Jak mówie korzystałem dość długo i nie było nic niepokojącego.

pisać to sobie mogą…

nieograniczony transfer - hahahah a to dobre, to wygląda tak że jak będziesz generował zbyt duży transfer to mogą Ci konto zlikwidować bez podania przyczyny

dziękuję ale nie skorzystam :twisted:

nie widziałem jeszcze dobrego darmowego hostingu.

na początku to oczywiście strony będą płynnie działały

jak nałapią użytkowników to wrzucą chamskie nachalne reklamy na cały ekran, przestaną inwestować w serwery i strony coraz częściej nie będą się ładowały w ogóle lub bardzo wolno

najlepszym tego przykładem jest choćby friko.

dawniej nie było takich chamskich reklam jak teraz są. przysłaniają cały ekran.

a utrzymywanie domeny własnej na takim hostingu to największa głupota

jeśli ktoś poważnie myśli o profesjonalnej w miare stronce która przyciągnie jakąś tam liczbe użytkowników (nie pojedyncze wejścia od kumpli) to bez zainwestowania w dobry serwer się nie obędzie.

nie twierdze że każdy płatny jest już dobry i niezawodny.

z tym też nie jest tak różowo że płacisz i masz extra serwer ale co wazniejsze nikt Ci nie doklei reklam, masz pełną kontrolę nad stronką

Miałem tam sporo czasu forum i nie było problemów.

Jak darmowy hosting może być dobry ? :o

I najlepsze jest to:

Kup sobie lepiej jakiś tani serwer bo za kilka dni będziesz się pytał jak przenieść forum na inny serwer …

Uzywam czasem tam ftpa, przewaznie na pliki z mala waga. Ugu jest nawet szybkie :slight_smile: jak do tej pory nie mialem zadnych problemow.

ugu.pl jest średnie ja polecam lua.pl admin zdejmuje reklamy na forum :slight_smile:

ugu.pl nie polecam mam tam stronkę od niedawna i co chwile wyskakuje błąd

Internal Server Error


The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.


Please contact the server administrator, [no address given] and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.


More information about this error may be available in the server error log.

oraz

503 Internal Error

Jestem początkujący i nie wiem co mam z tym zrobić… to raczej chyba wina po stronie serwera?

Proste założenie

Darmowy hosting = Lipa…

To jeszcze zależy od administratora… A wiadomo doświadczony administrator nie postawi od tak dobrego darmowego…

Ja proponuję zainwestować te 50 zł + vat na nieduży serwer np w cal.pl + jakąś domenę, chociażby .info której rejestracja w cal.pl kosztuje 12zł + vat.

W ten sposób niedużym kosztem mamy dobry, funkcjonalny hosting bez żadnych reklam. Na początki webmasterki rozwiązanie wg mnie idealne.

Jeżeli wymagania co do domeny nie są duże to nawet można odłożyć wykupienie jej i korzystać z darmowej cal.pl którą dodają do hostingu.

A ja powiem że yoyo jest dobre. Widziałem wiele stron co było dużo odwiedzin i reklamy normalne jak zawsze, nic nie przywiesza. Jedynie duże skrypty php wolno idą ale przy takim obciążeniu…

przeczytaj co napisałeś i zastanów się…

słabe ftp

MySql w strzępach

chamski support

reklamy na pół strony

brak podpięcia domeny

trzeba dać link zwrotny

yoyo.pl jeden z najpopularniejszych i najgorszy hostingów w polsce (idą na ilość a nie na jakość…)

yoyo jest badziewne.

Ugu mnie nie zawiodło. Polecam

A ja zawsze myślałem że to mój net słaby.

Nigdy z niego nie korzystałem

Bez przesady. Nie są takie wielkie. a jak coś można je wyłączyć.

Ale pamiętaj że oni nie oferują płatnego hostingu to domen też nie.

Jaki link? Ja żadnego nie dawałem.

Konkurencja ma taką opcję (lua.pl ugu.pl cba.pl)

w każdej Preintalacji jest (przynajmniej kiedyś było)

Ale nie musisz robić pre instalacji. Możesz samemu zainstalować albo w ogóle zrezygnować z CMS.

matrix012345 no fakt ale po co tracić czas żeby samemu wrzucić skrypt forum?

Mniejsza o to to jest temat o ugu.pl :stuck_out_tongue: