Co myślicie o wideodzwonkach?

Jak uważacie czy wideodzwonki w smartfonach to fajny bajer? Miałem kiedyś opcje fabrycznie wbudowaną w huawei mate 20 lite. Znacie jakieś dobre aplikacje na android aby ustawić taki dzwonek. Nie ukrywam, ale mnie osobiście podobają się takie dzwonki np. przerobiony teledysk w proporcjach 9:16 wyświetlający się prawie na całym ekranie :slight_smile:

Mnie się nie podobają.

Być może wystarczy zmienić dialer na obsługujący dodatkową animację.

I w sumie dziwny efekt osiągniesz, robiąc na siłę 9:16 z „16:9” (bez zoomu/kadrowania):

Hmm mała przydatność. Bardziej by się przydały zapachowe dzwonki. Dzwoni np. kochanka, pachnie perfumami, dzwoni żona zapach kotleta, dzwoni ktoś z rządu czuć zapach obornika. Itp.

U mnie to wygląda dużo lepiej. Identycznie jak Canvas krótkie wizualizacje na spotify przy odtwarzaniu muzyki.

To zrób zrzut z ‘Oops I did it again’. Jak będzie w proporcjach ciał poprawnie to robi zoom/ucięcie boków lub dokleja wielkie czarne pasy.

musi być zoom, trzeba sobie dobrać odpowiednie urywki posklejać i wygląda to super. Oczywiście czym lepsza jakość wideo tym lepiej. dla chcącego nic trudnego