Co myślicie o Xbox 360 czy warto je kupić jakie gry poleca.?

Pytania takie jak w temacie :slight_smile:

xbox 360 to dobra konsola a gry jakie polecam to fifa 09 gta IV

Osobiście chciałem zagrać w GTA4 jeszcze jak nie było wersji na PC, a potem gdy już była to stwierdziłem ze kompa dla tej gry nie kupię a laptoka nieda się rozbudować :wink:

Wybrałem xboxa bo… był tańszy niż ps3 (wii to jakby poprzednia generacja konsol + niema na niego gta4 więc odpadło w przedbiegach :wink: )

Kupiłem edycję z Call of Duty World at War (bo w empiku się im naklejki z ceną pomyliły i kupiłem w cenie świątecznego bundla za 859 :wink: ) Mam w niej dysk 60gb. Całkiem udana edycja (wg. mnie niema co kupować edycji z dyskiem 120gb, no chyba że podoba Ci się czarny kolor :slight_smile: )

Kupiłem więc gta (graficznie powala, “klimatycznie” gorsza od vice city, lepsza od san andreas), do tego n4s carbon (bo koszowało chyba 99? albo taniej - split screen i mogę pograć z kimś na 1 tv :slight_smile: no i mam to call of duty - niegrałem za dużo, bo niemam czasu.

Co jest fajne - konsolka łączy się z windowsem w sieci lokalnej (windows media center) i może otrzymywać stramowany przez Twój komputer np. film :slight_smile: Konto silver (bezpłatne) pozwlaa na pobieranie demek i przeglądanie zapowiedzie filmowych - sprawdzasz jak wygląda i można uderzać do sklepu :slight_smile:

W sumie zakup uważam za udany jedyny minus to chyba tylko to że nie jest idealnie cicha (ale ostatnią konsolą jaką miałem był pegasus więc… ;)) można ją postawić pionowo, poziomo więc wszędzie koło tv zmieścisz :). Poza tym bogaty zestaw kabli - podłączysz “scartem”, “cinczem”, no i po hdmi oczywiście, a wszystkiekable w komplecie :slight_smile:

Mam 360 i jak najbardziej polecam.

Maszynka do gier pierwsza klasa.

Musisz mieć mocnego PC żeby gry które wychodzą na XBOXA a potem na PC chodziły płynnie.

Za ile w MediaMarkt można go kupić ??

A gdzieś w Tomaszowie Lub jest dostępny ??

polecam www.ultima.pl tam są dobre i tanie :slight_smile: