Co nagrywać na yt

Więc tak zacząłem coś tam nagrywać około 2 tyg temu 12 filmów 150 wyświetleń według yt. A teraz do was pytanie co nagrywać :lol: najbardziej są oglądane filmy z jakąś grą w akcji z hd 6450 (bo low end :P). Więc takie pytanie co najczęściej oglądacie na yt i co chcielibyście zobaczyć :wink:

Ludzie oglądają gry MMO

 

Coś oryginalnego / nowości technologiczne lub nowe tytuły np gier :slight_smile:

Ja sam prowadzę kanał na YT i dobijam do 130 widzów :slight_smile: Polecam Ci to o czym mówi lordjahu czyli aktualności. Może np. zrobisz coś takiego na wzór programu tygodnik i w każdym odc(koniecznie co niedziela) będziesz przedstawiał fakty z każdego dnia. Warto zadbać o miękki i czysty głos, ale także jakieś efekty wideo. IMO kanał od samego początku nastawiony na koszenia kasy, jest skazany na klęske(te dzisiejsze internety) i co najwyżej na końcu będziesz zły, stracisz czas, a może i pieniądze i w ogóle te sprawy.

Podasz link, do aktualnego konta ?

jaki kanał prowadzisz ?

[url=http://********* bałem się podać by mi linku nie usuneli :stuck_out_tongue: Jacko podaj link też :slight_smile: jedyny głos mam tylko w  ‘‘Jak podkręcić kartę graficzna AMD’’ ale te ‘‘wskazówki’’ się dziwnie ruszają po nagraniu ale wstawiłem XD głos nie wiem dlaczego przez nos ale chyba wystarcza (mam bardzo wcześnie mutację więc z tego korzystam :slight_smile: ) kanał po to by jednak coś porobić w internetach a na kasę to bez sensu bo jak sam dobrze powiedziałeś , że wtedy jest się złym itp.

[url=http://************ - takie kursiki. Na początku pełen profesjonalizm, lecz widzowie zarzucali mi brak luzu.

Tych filmów to ty masz od (takie słowo o które zostałem upomniany na ch a kończące się na y mające ******* znaków) czyli wnioskuję , że wcale złe nie jest “spamienie” filmami :slight_smile: ?

P.S już masz subskrybcję ode mnie xd

Ja nie spamie filmami, tylko próbuje dotrzymać obietnicy danej widzom :wink:

Czyli masz ich załóżmy 500 i nagrywasz dla nich filmiki , a tak wgl to się reklamujesz ? :smiley:

analityka :  https://www.youtube.com/analytics?o=U#;fi=u-vKgB7TDu0KFzwJGgY9rADg

Linki skasowane, możecie nimi na PW się wymieniać.

Rojo mnie zareklamował (mam nadzieję, że wiadomo o kim mówi)

A w jaki sposób taką reklamę u niego dostałeś ?

Sam nie wiem, w kilka dni przed zareklamowaniem mojego kanału dodał mnie do kręgu swoich znajomych. Mogłem się domyślić, że mnie poleci, ale naprawdę byłem MEGA  zaskoczony. Po prostu najlepszy prezent na święta :wink:

Nie nagrywać, zadając takie pytanie to wygląda jakby cię kusiły pieniążki z partnera, a z taką motywacją nie wyvijesz się.

Kolego ja nie chcę robić kłótni , ale naprawdę jesteś żałosny , że twierdzisz “dla pienionszkuf”. Z takim czymś to się nigdy nie utrzyma raz lepiej raz gorzej -,- Jakieś sugestie oprócz hejterów ?

Po twoim pytaniu oczywiste się wydało że twoje motywacje tworzenia contentu na youtube podchodziły pod gimbazę, nagrywa się to czym się interesuje, ja bym nagrywał gameplay-e ze ścigałek, i jakieś action rpg, bo tym się interesuje i o tym wiem najwięcej. Zadałeś pytanie co nagrywać, ja odpowiem nagraj fifę - popularny temat, ale jeżeli nie posiadasz wiedzy na temat tej gry, gatunku, lub nie masz “skylla” to po 2-3 odcinkach nikt nie będzie tego oglądał, a i dla ciebie będzie to katorgą. Dziękuje, dobranoc.

Prosto i na temat.

@autor, jeżeli ktoś Ci poda jakiś tam temat do nagrywania, to poda Ci taki, którego jeszcze na YT mu brakuje(lub czegoś co chce oglądać). Najlepiej samemu się zastanowić i robić to, co się samemu wymyśli. BTW Ty o takie rzeczy pytasz w internecie, w którym nikt Cię nie zna, to jak ktoś ma Ci powiedzieć co lubisz robić ? Lepiej się spytaj znajomych z reala(nie ze sklepu xD ) :wink: