Co najlepsze do tworzenia stron: flash,php,css?

Witam,

Bardzo długo mnie tu nie było :slight_smile:

Ale powróćmy do tematu… Nie wiem co jest najlepsze do tworzenia stron internetowych ??

Może flash albo Php a może jakiś Css??

Prosze poradźcie mi, jest to mi naprawde potrzebna informacja.

Z góry pozdrawiam oraz dziękuje wszystkim za odpowiedź. :slight_smile:

Zależy w co chcesz iść (interaktywność, wygląd, funkcjonalność).

Ja osobiście preferuje PHP (podstawa) + MySQL (dane - mobilność) + JavaScript (bajery) + CSS (wygląd) + ewentualnie dodatki flaszowe (nigdy nie cała strona we flash’u) jak np zegar, banner lub logo itp. No i warto pamiętać też o ilości środków osobowych (twój czas) i pieniężnych (np zlecenie wykonania thema). Co do pomocy dla webmastera. Z CMS’ów polecić mogę PHP-Fusion’a 6 i nadchodzącą wersję 7 oraz jego distro Extreme-Fusiona IV i nadciągające V (dawniej ExtremePack). I nie zapomnę też o wszechstronnej Joomla’li :wink: którą większość ludzi wielbi i chwali.

PS. PHP-Fusion (szczególnie) oraz Extreme-Fusion (mniej) mają znakomite polskie Support’y - znakomici ludzie tam robią :slight_smile: Po prostu - domowa atmosfera, jedna wielka rodzina. Ale nie wiem jak jest na innych Support’ach więc też ich nie przekreślam. Ja po prostu polecam to, co sam sprawdziłem i z czego jestem zadowolony.

Właśnie z Extreme-fusion korzystam (umiem nawet Themy robić :D), Ale sobie pomyślałem ze spróbuje coś zrobić w Joomli :wink:

Spróbuj w Drupalu. To niemalże framework, z doskonale udokumentowanym API.