Co nalezy zmienić, aby wszystko współgrało (Mały UPGRADE)

Witam!

Problem polega na tym, iż czuję, że części, które siedzą w moim blaszaku, niekoniecznie trzymają się “kupy”. Chciałbym poradzić się was, co należy zmienić, by wszystko dobrze współgrało, przy jak najniższych kosztach.

O to i specyfikacja:

Proc: Intel Caleron G550

Karta graf.:Radeon HD4870 x2 Gainward Rampage700 Golden Sample (dwurdzeniowa)

RAM:4GB DDR3 1333Mhz

Zasilacz:Fortron Blue Storm II 500W

MOBA:GIGABYTE H61M-S2V-B3

System:Win 8.1

PS. Na dodatek, są problemy ze sterownikami do karty graf, gdyż AMD nie wypuściło wersji dla Win 8.1 (HD4000 series).

A dokładniej.

Chodzi tylko o kartę graficzną?

Wydajnościowo nie jest najgorzej z twoją kartą, porównywalna współczesna karta to koszt ok 450zł.

Chyba ci się zdaje…

Brat ma podobny sprzęt (G530, tyle samo RAM, oraz GTS 250) - w większości przypadków, jego konfiguracja okazywała się bardziej wydajna niż moja. (więcej FPS). Zapomniałem napisać, że moja wersja karty graf. to: Radeon HD4870 x2Gainward Rampage700 Golden Sample (Firmowo podkręcana i z lepszym chłodzeniem)

Ogólnie rzecz ujmując…

Chciałbym go sprzedać i złożyć coś, co będzie m/w spełniało dzisiejsze standardy (np. DX 11) i przede wszystkim nie “gryzło się” :slight_smile:

Coven ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.