CO o tym sądzicie...warto?

Witam koleś sprzedaje takie poradniki…i wczoraj sprzedał 300 sztuk!

I warto??

TU

NIE JEDNEGO!

Cena tego poradnika to 5zł!

Wszystko fajnie, ladnie zachecająco wygląda, tylko skoro gość jest taki bogaty z tego interesu to po co traci czas na pisanie jakichś poradników, i po co zdradza innym ‘tajemnicę’ super-hiper zarobku?

Sorry, spojrzałem na to

To juz niechodzi o zarobek! Bo ja bym kupił telefon dla siebie…ale

czy to możliwe?

Dostaniesz adres jakiejs hurtowni o ile ona wogole bedzie istniala…bedzie zalozmy na drugim koncu Polski od Ciebie to droga po telefon i spowtorem wyjdzie Ci tyle ze kupilbys za to normlanie telefon nie wychodzac z domu :stuck_out_tongue: :wink: wg. mnie to jedna wielka sciema z takimi aukcjami… Jesli sa tak tanio czemu ich nie sprzedaje. przeciez moglby tyle na nich zarobic ? tylko robi prawdopodobnie ludzi w konia podajac adresy jakichs “hurtowni” … jak dla mnie powinni usuwac z allegro takich ludzi bez chwili zastanowienia…

Podobno hurtownie prowadzą sprzedaż wysyłkową… 8)

podobno … jesli masz zbyt wiele pieniedzy i chcesz zaryzykowac 400zl droga wolna :slight_smile: to moje zdanie w tym temcie :] pozdrawiam ;]

A ja powiem tak:

GŁUPOTA LUDZKA NIE ZNA GRANIC

Wesołych Świąt :mrgreen:

Poczekamy zobaczymy…ile negów dostanie…

a takiego czegoś to nawet na policje nie idzie zgłosić…bo to tylko 5zł

a może to prawda poczekamy…

o mam!

ten koleś kupił ten poradnik tu http://www.allegro.pl/show_item.php?item=74352402

oo… :evil:

KURCZOK mam znajome który kiedyś zakupił tym podobny poradnik. Z tego co pamiętam poradnik dostał, było tam pełno adresów hurtowni ale żadna nigdy mu nie odpowiedziała.

A jeśli ktoś jest mądry to polecam google. Przy odrobinie szczęścia bez problemu znajdziecie paczki z programami, poradnikami itp. sprzedawanymi na allegro. --> to nie jest namawianie do piractwa, wręcz przeciwnie, te poradniki to nabijanie ludzi w butelke ;]

masz ten poradnik?

ale chyba to kupie…(jako dowód)…i poświętach zgłaszam na policje… 8)

ja go nie mam. Tyle usłyszałem od niego, to napisałem powyżej.

Gościu ma już kilka negatywów --> raz zablokowane konto

jeden z komentów

Zykła bujda!

Ludzie kupią od niego poradiniki po 5 zł, on im da 100 adresów (z czego większa połowa będzie nieaktualna) a ludzie dzadzą mu pozytywy bo dostali dużo adresów.

Jak dla mnie to strata 5zł. Można za to kupić chleb i margaryne :slight_smile:

ew. konserwe i wino :smiley:

dokladnie - wystawia pozytywa bo dostal duzo adresow z ktorego zadnego nie sprawdzil … glupota i tyle :stuck_out_tongue:

Jeżeli takie hurtownie by istniały, to bezproblemowo powinny być dostępne na pierwszych stronach w google albo w książce telefonicznej http://www.pkt.pl

Nie wierz w to badziewie:)