Co oznacza grupa osób 'ignored' w AQQ?

Witam.Od wczoraj przesiadłem się z gg na AQQ,ponieważ obsługuje protokół gg i jest bardzo dobre :slight_smile: Zauważyłem że pod listą normalnych kontaktów znajduje sie grupa trzech numerów o nazwie “ignored”.Czasami jeden z nich wejdzie na dostępny.Są to ignorowani,ale o co chodzi? :slight_smile: nikogo nie blokowałem raczej jak miałem komunikator gadugadu,albo nie pamiętam.W liście blokowanych w AQQ bynajmniej żadnego numeru nie mam.Więc co to za grupka osób? :slight_smile: Czy to są może osoby które mają mnie na swojej liście kontaktów a ja ich nie mam?

Jeśli są to numery gg, to na raczej nie są to osoby które mają Cie na swojej liście kontaktów a Ty ich nie, bo z tego co wiem, gg nie ma takich opcji. Może są to jakieś dawno zablokowane kontakty gg, o których zapomniałeś. Sprawdź ich wizytówki, jeśli to jacyś Twoi znajomi to przenieś ich do grupy głównej, jeśli nie, to usuń i po problemie.

Mnie jak kolega zablokował na gg a mam komunkator aqq to mam go w ingnorowanych pomimo że go nie blokowałam więc to pewnie osoby które Ciebie zablokowały

To tak wygląda http://img31.imageshack.us/img31/2857/2 … 173623.jpg

mogę pisać normalnie pod te numery i dochodzą do nich wiadomości,napisałem pod ten numer co jest dostępny i ktoś odpisał kim jestem :smiley:

Jakaś sztucznie utworzona grupa, pewnie z importu. AQQ takiej nie tworzy, a więc kontakty wewnątrz jej to zwykłe kontakty GG.