Co oznacza komunikat "Gotowe ale wystąpiły błędy na stronie

Mam Windows XP.Pobierając niektóre programy m.in z DP pojawia się na dole strony żółta ikonka z wykrzyknikiem i komunikat"Gotowe ale wystąpiły błędy na stronie"Nie wiem co to oznacza i co zrobić aby tego nie było.

IE6 przypadkiem? Jak tak to się nie dziw

dziwię się bo mam IE8

Anawald ,

Zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało usunięciem tematu do Kosza.

To znaczy mniej więcej tyle że Internet Explorer napotkał w kodzie strony fragmenty których nie umiał poprawnie przetworzyć.

Przyczyn tego może być wiele, oprócz faktycznych błędów w kodzie może się to pojawiać gdy np. w trakcie pobierania strony nastąpił jakiś błąd i nie został pobrany cały kod albo nie był w stanie wczytać jakiegoś obrazka lub jakiegoś skryptu z osobnego pliku (np. w wyniku chwilowego zerwania połączenia z serwerem na którym on jest).

Może to być też spowodowane jakimś błędem w systemie, dziwnym dodatkiem do IE lub wirusem.

To jest typowe zjawisko w Internet Explorerze.

Lepiej przesiądź się porządną na przeglądarkę np. Firefox, Comodo Dragon (bazuje na Chrome ale jest lepsza), Opera (to tak wymieniając tylko przedstawicieli z z trzech grup przeglądarek bazujących na różnych silnikach, pomijam już przeglądarki bazujące na silniku IE które należą do czwarte grupy).

Ich największa przewaga jest w tym że są cały czas rozwijane i ich najnowsze wersje są też dostępne dla starszych systemów takich jak Win XP a w przeciwieństwie do IE (IE8 już nie jest rozwijane a nowsze IE9 nie jest dostępne dla XP).

Jadę na przeglądarce Google/domyślna/ale problem nadal występuje.

Ale gdzie ci on występuje w Google Chrome czy w IE?

Bo jeśli w IE to nic dziwnego że nadal tak jest i nie ma większego sensu się tym przejmować skoro jedziesz na Chrome chyba że masz tak na niemal każdej stronie.