Co oznacza przy nicku forum "KN991"?

Przy niektórych nickach na forum zauważyłem dopisek “KN991”, co on oznacza?

Podaj link do profilu takiego usera.

memberlist.php?username=*991&search_group_id=13836&joined_select=lt&count_select=eq&mode=searchuser&sk=d&sd=d

Takich przypadków jest przynajmniej parę tysięcy.

Co ciekawe z jakiegoś powodu wpisanie fraz:

nie zwraca żadnych wyników. Działa dopiero “*991”.

Ciekawe odkrycie. Wygląda mi to na jakiś błąd w bazie użytkowników. Ciekawe czy moje przypuszczenie potwierdzi się.

Sorry, ale skoro ktoś używa w swojej nazwie usera znaków globalnych to nie dziwota że baza może zwariować …

Tylko nie pasuje mi to do tego Usera uzytkownik24553.html, Hevet, uczestnik zlotu, czyżby zmienił nick i dodał znaki globalne?

Edit.

Mi to wygląda na akcję z usuniętymi kontami na portalu plus zwolnienie nicków…

Widzę kilka użytkowników, którzy wcześniej nie mieli KN991 - nie wierzę, że wszyscy sobie zmienili nick, ba - jak ktoś jest nieświadomy to teraz się nie może zalogować na forum. Moim zdaniem dosyć poważny błąd.

Widzę, że moje konto “hevet” wyparowało z forum, dodano dziwny dopisek “KN991” i zalogować to już się nie mogę. Może ktoś mi tu wyjaśni o co chodzi?

Założenie drugiego konta było konieczne, bo inaczej nic bym nie napisał.

Sprawa kont z o takich samych adresach email, ciągnęła się nam do czasu migracji DP. Postanowiliśmy ich (na wszelki wypadek) nie usuwać ale nie mogliśmy ich zostawić.

Zdecydowana większość kont, nie była używana od lat.

Dopisek dostały wszystkie konta, które miały powielone adresy e-mail oprócz ostatnio używanego.

Mogło się zdarzyć, nie przeczę, że jakieś konto na tym ucierpiało, dlatego też, nie zostały usunięte.

Hevet, zgłoszę się do Ciebie w sprawie odzyskania konta.

Dodane 26.03.2012 (Pn) 14:45

UPDATE:

Hevet, konto przywrócone.