Co oznacza ten problem? ,,Task Queue failed at step 5: Playlist could not be loaded due to crossdomain policy restrictions"

Witam

nie wiem czy w dobrym dziale piszę, ale otóż mam taki problem, a jestem w tym kompletnie zielona ;/ oglądam pewne filmiki na stronie co jakiś czas, zawsze wszystko super działało, aż tu nagle z dnia na dzień wchodząc na strone i chcąc właczyć filmik wyskakuje mi o to taki komunikat :Task Queue failed at step 5: Playlist could not be loaded due to crossdomain policy restrictions." ;/ nie wiem co to oznacza, na yt i na innych stronach wszystko pięknie idzie a tam nie ;/ problem ze stroną takze nie wystepuje gdyz na telefonie i na komputerze stacjonarnym idzie, ale u mnie na laptopie nie ;/ chcialabym rozwiazac ten problem na laptopie gdyz jest mi to bardzo potrzebne, próbowałam odinstalowac adobe flasch playera i przeglądarke i nic to nie dało, błagam o pomoc !!

kerusia1 , zapoznaj się, proszę, z tym poradnikiem i stroną, a następnie - korzystając z przycisku Edytuj (na dole pierwszego posta po prawej stronie) i opcji Użyj pełnego edytora - popraw tytuł wątku tak, by mówił konkretnie o problemie. Poprawnie zatytułowany wątek zwiększa szansę na uzyskanie szybkiej pomocy. Zignorowanie tej prośby będzie skutkować przeniesieniem tematu do kosza.

Pozdrawiam,

Dimatheus