Co oznaczają słowa wdrożenie pociętego szablonu do wordpres?


(Wirrus) #1

Witam!

Chciałem się was spytać co oznaczają słowa w ofercie pracy "wdrożenie pociętego szablonu do wordpress",bo jakoś nie rozumiem znaczenia tych słów :slight_smile:

Prosiłbym o proste wytłumaczenie :slight_smile:

czy wdrożenie to oznacza,że się dostaje gotoje projekt szablonu pocięty z pliku .psd oraz zakodowany itd. (od innego programisty)?? czy może się dostaje plik .psd, który trzeba pociąć, zakodować a potem dopiero umieścić w Wordpress??

z góry dziękuję:slight_smile:


(manieKMP) #2

Z tego wycinka oferty wychodzi raczej na to drugie, dostajesz gotowy projekt, który trzeba “ubrać” w kod według standardu tworzenia szablonów dla tego cms’a, tym bardziej jeżeli w wymaganiach podano znajomość co najmniej php (do instalacji gotowego szablonu nie trzeba go znać).

Poza tym zawsze można skontaktować się z przyszłym/niedoszłym pracodawcą i wypytać o szczegóły stanowiska… tym bardziej, że nierzadko oferty nie mówią wszystkiego :wink:


(Drobok) #3

Ja bym na twoim miejscu się zapytał czy ten kto go będzie ciął robił to już wcześniej. Bo znając życie dostaniesz jakiegoś newbie który wpisał w cv że ogarnia i potnie ci to tak że więcej czasu spędzisz w programie graficznym niż przy kodzie :stuck_out_tongue: Tutaj nie ma co pytać, dostajesz grafikę i robisz z niej skórkę do wp.


(Wirrus) #4

dziękuję wam :slight_smile: