Co-pilot truck na 64 bitowy laptop

Witam. Nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu. Mam laptopa HP z 64-bitowym Windowsem 7. Zależy mi na używaniu Co-Pilot Truck 11,ktory nie pracuje z 64 bitwymi wersjami.Jest to program wraz z GPS-em i zastanawiam sie,czy musze wydawac kolejne $100 ,czy moze da sie inaczej to przeskoczyc. Moze zainstalowanie windowsa na dysku zewnetrznym? Bo chyba nie da sie stworzyc partycji 32 bitowj na tym samym laptopie? Sama rozwiazuje problemy z moimi komputerami od lat,ale to przerasta moje mozliwosci. Prosze o pomoc.

Jeżeli masz Windowsa 7 Professional/Enterprise/Ultimate to możesz ściągnąć Windows XP mode http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/features/windows-xp-mode

Dziekuje za informacje. Niestety,to jest Home premium + Service Pack 1.Czy da sie cos z tym zrobic? I czy wtedy nie beda sie gryzly te 64 32 bity?

te bity nie będą się gryzły

mógłbym to wytłumaczyć ale to nic nie da

Fajnie,ze nie zrobia sobie krzywdy,ale czy jest sposob na zainstalowanie tego programu i uzywanie GPS?

jeśli system wykrywa to ale nie używa sterowników to może zadziała poprzez virtualbox z XP

tylko potem doinstalować do XP sterowniki on tam ma aditional(czy jakoś tak w jednej z zakładek) który zamontuje obraz z sterownikami