Co-pilot truck na 64 bitowy laptop

(Danucha007) #1

Witam. Nie mogę znaleźć rozwiązania mojego problemu. Mam laptopa HP z 64-bitowym Windowsem 7. Zależy mi na używaniu Co-Pilot Truck 11,ktory nie pracuje z 64 bitwymi wersjami.Jest to program wraz z GPS-em i zastanawiam sie,czy musze wydawac kolejne $100 ,czy moze da sie inaczej to przeskoczyc. Moze zainstalowanie windowsa na dysku zewnetrznym? Bo chyba nie da sie stworzyc partycji 32 bitowj na tym samym laptopie? Sama rozwiazuje problemy z moimi komputerami od lat,ale to przerasta moje mozliwosci. Prosze o pomoc.

(Jawor87) #2

Jeżeli masz Windowsa 7 Professional/Enterprise/Ultimate to możesz ściągnąć Windows XP mode http://windows.microsoft.com/pl-PL/windows7/products/features/windows-xp-mode

(Danucha007) #3

Dziekuje za informacje. Niestety,to jest Home premium + Service Pack 1.Czy da sie cos z tym zrobic? I czy wtedy nie beda sie gryzly te 64 32 bity?

(pawcio1212) #4

te bity nie będą się gryzły

mógłbym to wytłumaczyć ale to nic nie da

(Danucha007) #5

Fajnie,ze nie zrobia sobie krzywdy,ale czy jest sposob na zainstalowanie tego programu i uzywanie GPS?

(pawcio1212) #6

jeśli system wykrywa to ale nie używa sterowników to może zadziała poprzez virtualbox z XP

tylko potem doinstalować do XP sterowniki on tam ma aditional(czy jakoś tak w jednej z zakładek) który zamontuje obraz z sterownikami