Co po formacie?

napewno bedzie bezpieczniej… ale zanim kogos takiego znajde to troche minie… jezeli w ogóle znajde:(

mam płytę ale nie wiem czy to ta :? na niej pisze “Mainboard” manual, Utilites, drivers. może spróbuje sama to zrobić…

Złączono Posta : 14.08.2007 (Wto) 16:46

nie miałam zamiaru o to pytać :twisted: trudno jak nie znajde to poszukam “kolegi z osiedla”…

PS: komp mam 3 lata :wink:

To masz nowy bios.

Te wszystkie wytyczne dotyczą zainstalowania systemu na nowo.

Podczas tego procesu system sam sformatuje dysk. O co Cię wcześniej zapyta.

philips a fakt nie zwróciłem uwagi zwracam honor … ale ktos kiedyś powiedział "nie głupotą jest nie wiedzieć, a głupotą jest nie chcieć się dowiedzieć " … tylko że ona by chciała wszystko mieć podane na tacy a tak się niestety nie da :slight_smile:

andygda

W temacie twórczość Twoja jest dość pokaźna - 4 posty (o 4 za dużo), w których treść merytoryczna zastąpiona została nic nie wnoszącą do tematu wymianą luźnych uwag z kolejnym "płodnym " w takie uwagi userem…Stop

Agaton

Ditty4 a więc http://forum.dobreprogramy.pl/search.php i jak napotkasz problem załóż odpowiedni topic.

ps. temat o instalacji windowsa od podstaw był wałkowany setki razy. Są nawet na forum tutoriale na ten temat, ba jest nawet prezentacja - lecz co może być trudne trzeba je poszukać co w dzisiejszych czasach jest lada problemem dla dzisiejszej młodzieży. Po szukać lepiej walić temat i inni podadzą jak na tacy co i jak. No cóż może teraz są takie trendy.

ps2. Google twym najlepszym przyjacielem. Wpisz pytanie dostaniesz odpowiedź.

Powyżej sprawiłeś, że musiałem Twój post edytować, by skorygować treść niezgodną z zasadami określanymi przez Regulamin

Teraz jednak miarka się przebrała…

Agaton

Ditty4

Zdumiewa Twoja reakcja na propozycje pomocy przedstawiane przez chcących Ci pomóc Userów - Forum pomaga, nie wyręcza.

Temat rzeczywiście był wałkowany na Forum wielokrotnie, a user zakładający nowy temat ma obowiązek uprzedniego sprawdzenia, czy taki temat wcześniej nie był rozpatrywany

Reakcja Twoja, cytowana na wstępie, może sprawić, że zgłaszając kolejne problemy do rozwiązania - możesz zostać z nimi sama…

OTy - Kosz

przywróć system do wcześniejszego stanu start>programy>akcesoria>narzędzia s…>przywracanie sy…

jak się włącza komputer to wciśnij “del” albo F9,10 pokaże się magiczny bios… :slight_smile:

Jeżeli chcesz wiedzieć jak zrobić formata i nie narażać się na krytykę tylko z tego powodu, że nie jesteś tak “obkuta” jak niektórzy tutaj obecni. Nie wszyscy muszą być najlepsi w informatyce. Ja sam nie wiem zbyt dużo ale chętnie pomogę w miarę możliwości. Zapraszam na gg 1822429

Z tym poziomem wiedzy nie wchodż do żadnego biosu-bo wtedy to dopiero zobaczysz…? ale swoją temperaturę !