Co po technikum informatycznym?

Witam ;).

To znów ja zadaje pytanie w sumie tej samej dziedzinie co ostatnio, a mianowicie.

Jeżeli ukończę technikum informatyczne, to co po nim robić, by znaleźć dobrze płatną prace? Interesują mnie systemy operacyjne/sieci komputerowe (wdrążanie itp.) więc z takimi zainteresowaniami iść na studia czy wyrobić jakiś certyfikat?

A jeżeli chodzi o certyfikaty, to gdzie tego mogę dokonać, bo nie mam bladego pojęcia? Jeżeli ktoś mógłby wdrążyć mnie w ten temat, z góry dziękuje.

idź na studia, na studiach zdobędziesz fachową wiedzę i przy okazji te wszystkie certyfikaty Novella, Microsoftu itp., nauczysz się o wiele więcej, a jak będziesz naprawdę dobry do dobrze płatna praca sama Cię znajdzie :lol: =D> z doświadczenia to wiem

Tak jak kolega Isen mówi… Teraz jeśli jesteś naprawdę dobry w swojej dziedzinie i masz wyższe wykształcenie, to jesteś kimś…

Po technikum to możesz na budowę co najwyżej iść ;p

jeśli twoi staruszkowie mają układy to będziesz miał dobrze płatna robotę bo teraz nie liczą się umiejętności tylko kontakty czyli tzw. “plecy”,

a gdzie pójdziesz po liceum??? też nie wiadomo gdzie po technikum można iść do roboty

Tylko na jakie studia w Białymstoku iść informatyczne? Mam praktycznie do wyboru tylko uniwersytet i politechnike, co wybrać :]?

Plan studiów informatycznych politechnika: http://www.wi.pb.edu.pl/templates/rhuk_ … _niest.pdf

Ja bym wybrał politechnikę

L.B.G. , ja również :slight_smile: