Co po TP Link TLMR 3420

Witam. Do tej pory korzystałem z tp linka + modem Huawei E3372.
Chodziło to w miarę dobrze. Ale ostatnio coś się pogorszyło. Router nie raz się lubi przywiesic. I internet wolniej jakby chodził. Widać to po wczytywaniu grafiki na stronach www.
Może to już jego koniec nadchodzi bo mam go od 2013 r albo nie ogarnia tyłu urządzeń.
Mam na nim podłączone ok 5 urządzeń wifi + kamery na LAN.

Rozgladalem się troche ale do końca nie jestem pewny co tak naprawdę mi potrzeba (wystarczy)
Czy pchać się w 5G czy na razie odpuścić .
Dobre by było coś z tych linkow:

Ewentualnie coś innego, ale raczej w tą markę bym celował routerów.

Jeżeli potrzebujesz modem do internetu mobilnego to mogę polecić Huawei B525 LTE Cat.6 .Można nówkę za około 300 zł wyszukać,nowy trochę ponad 500 zł .
TP-LINKA odradzam jako modem (często musiałem wracać na serwisy),jako AP może być,ale jako modem lepiej się sprawdzi Huawei. Do niego można podłączyć anteny zewnętrzne np . https://www.dipol.com.pl/antena_atk-log_alp_lte_mimo_2x2_10m_przew_wtyk_sma_800-3000_mhz_A7054_10.htm i będzie smigać jak ta lala.Jest wersja z przewodami 5m lub 10m .

Internet mobilny mam z plusa. Tam też bodajże taki router mi proponowali.
Ale tak jak do telefonu Huawei mam dobre opinie tak do routera nie za bardzo jestem przekonany.
Tak jak pisałem pod router będzie podłączone kilka urządzeń wifi i przesył obrazu z kamer. (oczywiście nie non stop )