Co polecacie kupić mi Sony Ericsson W880i czy Samsung D600E?


(Alfa1978) #1

jak w temaciku!

czy polecacie go zakupić mi co do bateri i głośności jak ktoś dzwoni do mnie tzn, chodzi mi żeby trzymała bateria dobrze i głośno dzwonił,i czy mi się zdaję czy ma na prawdę jakąś metalową przednią obudowę,i jest dość mocny i niezniszczalny?? :expressionless: Proszę o radę i podpowiedzi małe polecacie ten model ?? #-o

A może lepszy.. co do trzymania bateria i głośności jest SAMSUNG D600E ?? #-o Który model mi polecacie,mam dylemat co do wyboru między nimi :frowning:


(Damian S100) #2

bateria w w 880i trzyma około 2 dni przy naprawdę mocnym uzytkowaniu a w d600 dzień albo i krócej na twoim miejscu kupiłbym w880i jest napewno głośniejszy i lepiej wykonany a ile masz kasy na telefon?


(Pcz 07) #3

W posiadaniu mam W810i i powiem ci, że muzyczka z serii walkman to coś pięknego. W880i też fajny, płaski tylko dla mnie ma małą wadę, nie ma radia. Cyba będzie lepszym wyborem niż ten samsung.


(Alfa1978) #4

oj nie przesadzaj że w samsungu nawet krócej może bateria trzymać jak jeden dzień :lol: :lol:

dowiedziałem się właśnie od tej osoby co użytkuję tego samsunga D600E ,że nawet przy dobrym słuchaniu muzy.. do 3 dni trzyma bateria mu w nim,a w czasie czuwania nawet 4-5 dni,natomiast dzwoniłem teraz z rana do gościa co prowadzi sklepik GSM i pytałem go czy SE w880i poleca mi zakupić co do słyszalności dzwonka w nim np.jak ktoś dzwoni do mnie, a ja jestem w tym czasie gdzieś, gdzie jest trochę chaos mały,i mi odradził ten model co do tego właśnie głośnika w nim,po prostu podobno super przez słuchawki w nim słychać, ale co do zewnętrznego wbudowanego głośniczka,to lipa,słabiutko firma SE się postarała,lepiej co do głośności podobno SE w810i wypada :slight_smile: Z resztą sam miałem ten model kiedyś i nie narzekałem na baterie ,głośność do puki mi nie zalał się,i musiałem zmieniać na inny :frowning:


(Alfa1978) #5

Kasy to mogę nawet 500zł mieć ale... nie chce tyle dawać za telefon bo wiadomo szkoda jest a telefony w dół lecą z cenami chce jakiś fonik do 300zł kupić,i chyba jednak tego samsunga wezme .. #-o

Tu znalazłem,dobre testy, tych fonów ...... Samsung D600 http://www.mobile-review.com/review/sam ... 0-en.shtml

SE W880i http://www.mobile-review.com/review/son ... 0-en.shtml

i teraz widzę mniej więcej jak robią fotki odtwarzają dżwięki,kręcą video, bo w tych testach są dołączone też filmiki real i widzę, że samsung video ładniejsze kręci jak SE :expressionless: co wy na to?? Zgadzacie się ?CO sądzicie po testach z tych linków..?

i dziwi mnie że jak na ten model SE w880i nie posiada aparat AF oraz radia wbudowanego,irdy,lampy błyskowej a Samsung tańszy a ma wszystko z wymienionych... :lol:

Dobra lektura i temacik co do .. SE W880i http://www.centrumse.pl/forum/Sony-Eric ... 15808.html