Co polecacie wymienić?

Siemka.

Gram w BF3 na najniższych bo wyżej mi ścina co mogę zmienić w kompie żeby dobrze chodził na wszystkich grach.

Info o sprzęcie:

Karta Graf: Nvidia GeForce GT 520

Ram: 6144MB

Procek: Intel® Pentium® CPU G620 @ 2.60GHz (2CPUs), ~2.6GHz

Zasilacz: Podajcie jakiś dobry ale z ceną bez przesady.

Co mogę wymienić?? Nie przesadzajcie z ceną. :smiley:

Jeżeli chcesz grać to do wymiany jest prawie wszystko :wink: Czyli: karta graficzna, procesor i pewnie reszta o której nic nie wiadomo.

Podaj resztę podzespołów jakie posiadasz, jakim budżetem dysponujesz to ktoś doradzi ci co zmienić.

Polecałbym kupić nowy komputer żeby pograć w najnowsze gry bo do wymiany tak jak kolega wyżej napisał jest prawie wszystko: Grafika(400zł hd7770) bo w tańszą raczej się nie opłaca inwestować jeśli to ma być do gier + procek i płyta myślę że około 500-600zł +zasilacz 150-200. Ramy są ok… Ja posiadam taką hd7770 i jestem zadowolony gierki chodzą świetnie. Więc chyba lepiej sprzedać to co masz(nie mam pojęcia za jaką kwotę) dorzucić i kupić coś mocniejszego. Pozdrawiam

Na początek grafikę, potrzebujesz przynajmniej hd7770, później przydałby się jakiś 4-rdzeniowy cpu, to już w zależności od płyty jaką posiadasz.

Oczywiście już sama wymiana grafiki w wielu grach mocno poprawi wydajność.

Dequar ,

Proszę zapoznaj się z tematem i popraw tytuł tematu na konkretny, mówiący o problemie. W celu dokonania zaleconej korekty proszę użyć przycisku Edytuj przy poście otwierającym ten temat.

Zignorowanie zalecenia będzie skutkowało przeniesieniem tematu do Kosza.