Co polecacie z .... gier

Mam taki śmieszny problem, bowiem mam chec w cos zagrac ciekawego, cos co pozwoli mi sie wciągnąc w gre na długie godziny i nie wiem w co by tu pograc. Ostanio grałem w Most Wanted, Fable, COD 2 (do tej pory gram multi), ale jakoś te gry sie nudza lub kończa za szybko. Kiedys zagrywałem sie w Baldur’s Gate itp. mogłem w to grac godzinami, a teraz nie moge dla siebie fajnej pozycji znaleźć. Moze wy gracie w cos co jest godne polecenia, wiec słucham, bo choc jest teraz dużo reklamowanych gier na rynku, to szkoda tak po fajnym opakowaniu kupowac cos w ciemno za grube pieniadze :lol:

Jeżeli chodzi Ci o gre, w którą można grać bez odrywania się od kompa (wciągająca gra) to polecam klasyk: Diablo II :wink: Jak dla mnie jest to gra, która nigdy sie nie nudzi i można w nią grać dłuuugimi godzinami :wink:

Mnie bardzo wciągneła gra pt. Diablo 2 :stuck_out_tongue:

Diablo 2 należy do gier typu RPG. Można w niej znaleść cztery aktów. Z kolei w każdym z nich jest sześć zadań (wyjątek- w czwartym akcie są tylko trzy). Mamy możliwość przemierzania tych krain jedną z pięciu klas postaci: Amazonka, Czarodziejka, Barbarzyńca, Paladyn i Nekromanta.


Diablo 2 Lord Of Destruction jest jak na razie jedynym dodatkiem do Diablo 2. Wprowadza on dwie nowe klasy postaci: Druida i Zabójczynie. Kolejną bardzo ważną zmianą jest wprowadzenie piątego aktu czyli 6 nowych, pasjonujących zadań! W dodatku również powiększona jest pojemność skrytki dwukrotnie, wprowadzone runy, przedmioty przeznaczone dla klas i wiele nowych przedmiotów! Do wspólnej walki można wynająć specjalny typ NPC- najemników. Tych z kolei są cztery rodzaje. Każda z postaci posiada unikalne dla swojej klasy umiejętności.

Ale każdy lubi grać w coś innego, ta gra chyba kosztuje z dodatkiem około 50-60 zł.

Dungeon Siege II :slight_smile:

Fantastyczna gierka :slight_smile:

Mafia

Break Quest

Ricochet Extreme

Ballance

Heroes III

Dungeon Siege II, Mafia — > to jest dobry pomysł

Heroes 3 --> grałem w ta gre podobnie jak w 4 czesc bez opamietania, klasyka

Diablo 2 równiez skatowałem swojego czasu

dzięki za podpowiedzi, jak cos jeszcze sie przypomni to piszcie

A i jeszcze GUNBOUND, mozna grac i grac.

Prince of Persia The sands of time

within warior

the two thrones

najlepsza gra w jaka gralem w swoim marnym zyciu, zejdzie ci troche zeby przejsc

Polecam Ci pościągać do tej giery różne mody i zagrać kolejny raz. Rewelacja! A jak skończysz grać z modami to akurat wyjdzie piata część Herosów :mrgreen:

Mafia,Diablo 2,Heros 3 a niebawem będzie Heros 5,Resident Evil 1,2,3 :mrgreen:

Dungeon Siege 2

BreakQuest

Don’t Get Angry 2

Fifa 06, PES 5, Return to castle wolfenstein, gta vice city

Kotor i Kotor2 ;D

PES 5, Mafia

po co kupować ?? :smiley:

SAPER - to jest gra :stuck_out_tongue:

To ja polece Gothica 2 !!

Diablo II , Heroes 4 - moje pozycje czołowe

Żartujesz? Taką nudną grę polecasz? Mi już po 5 latach grania (z przerwami oczywiście) się znudziła :stuck_out_tongue:

Może typy (kolejność przypadkowa):

  • Gothic

  • Gothic II + Noc Kruka

  • The Elder Scrolls III - Morrowind

  • Neverwinters Nights + dodatki

Dungeon Siege 2 --> Pożyczyłem od kuzyna zainstalowałem i pierwsze wrazenie niezłe, lecz czegos mi brakuje, chyab z abardzo jestem zwiazany z NeverWinter i Baldur’em. Jest tez problem, zainstalowalem spolczenie do niej (DS2) i po kilku minutahc grania znikają mi napisy, trzeba restartowac a to odejmuje uroku tej grze niestety

Polecam sage The Legacy of Kain w szczególności Defiance - moja ulubiona :]