Co potrzebuje lamer

Witam

Ostatnio mam taki problem bo: (mam neostrada) i jak się łącze do netu przez aplikacje neostrady do net chodzi mi około 1h a potem t ojuż nic nie idzie. Gdy łącze się jakoś przez tam panel sterowania i tam siecośustawia to wogóle nie chodzi prawia tylko gg działa. I zdaje mi sięże to sprawa jakiegoś lamera. No i główne pytanie co musiałem zrobić aby daćdostęp do mojego kompa?

odisnatluj oprogramowanie TPSA i skonfiguruj Neo recznie.

Konfiguracja Neostrady 


Start=>> Programy=>> Akcesoria=>> Komunikacja=>> Kreator Nowego polaczenia 


Polaczenie z Internetem=>> Konfiguruj moje polaczenie recznie=>> Polacz uzywajac modemu telefonicznego 


Nazwa uslugodawcy internetowego=>> dowolna 

Numer telefonu=>> * 

Nazwa użytkownika=>> ktore otrzymales podczas rejstracji 

Haslo=>> ktore otrzymales podczas rejstracji

Jaki masz modem?

tzn. Sagem czy Thomson?

Mam sagem’a

Używałem i aplikacji neostrada plus i konfigurowałem ręcznie i teraz działa dlatego ze stworzyłem nowe połączenie podziała z 1h i dalej trzeba nowe połaczenie…

A czy istnieje taki trojan żeby robił takie błędy?

Ściąg sterownik z tej strony i zainstaluj

http://www.sagem.com/support/site/page_ … =1&pays=uk

panel sterowania=>> system=>> sprzet=>> menadzer urządzeń=>> kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej wejdz do sagem’a=>> właściwości=>> zarządzanie energią=>> odptaszkuj Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządenia w celu oszczedzania energii

A nie ściagasz czegoś w BearShare? Kiedyś to on mnie co ok 30 minut wywalał z neta :? Jeżeli tak to ogranicz mu prędkość ściągania.

Sterownik mam

A BearShare mam ale mam go już od 2 tygodni i nie miałem żadnego problemu…

A ja dalej uważam że to ojest trojan albo jakiś inny syf

No to przeskanuj sobie kompa skoro tak uważasz.

no niby nic nie wykryło … no to jak nie to o o co chodzi ;/

czy sprawdziłeś to??

hmm jak wchodze na panel daje sterowania to daje kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowej i nie ma niż związanego z sagem’em i wszystki odptaszkowałem :wink:

dotyczy sie to wejscia USB gdzie Twój modem jest podłączony pod taki kontroler

To ja we wszystkich wejściach odznaczyłem Zezwalaj komputerowi na wyłączenie tego urządenia w celu oszczedzania energii

i co sie dzieje teraz??

Nic się nie zmienia … zrobiłem tak wczoraj i od tamtego czasu już z 3 razu musiałem tworzyć nowe połączenia

odinstaluj modem, następnie wtyczke włóż do innego gniazda USB ponowna instalacja, a nstąpnie skonfiguruj Neo recznie jak w/w

a jeszcze co do tego drógiego pytania to co potrzebuje lamus aby wbi ł się do mojego kompa wiem że coś że trzeba otworzyć odpowiedni plik i jakiś serwer czy coś tworzy a jakie są jeszcze możliwości

gruber: Mówiąc lamus miałeś na myśli siebie ? jeżeli tak to ok… bo wiesz w regulaminie jets na to paragraf :stuck_out_tongue:

Backdoor, trojany, wykorzystać buga w jakimś progu etc.

Co mam przez to rozumieć ;/ wiesz nie wiem jak ty ale ja nie a bardzo lubie jak mi ktośpo kompie chodzi

Co ty nie poweisz wiesz że sam do tego doszedłem… mi chodzi bardziej czy po ip można się wbić do kompa do kogoś albo po czym co nie wymaga wielu informacji o mnie