Co powiecie na temat tego kompa?

Procesor: Intel Pentium 4 540 z technologią Hyper Threading (3,20 GHz, 1 MB L2 cache, 800 Mhz FSB)

System operacyjny: Microsoft Windows XP Home PL

Płyta główna: Chipset Intel i915G SATA/ATA133, kontroler RAID, PCI-Express 16

Karta grafiki: PCI-Express x16 Intel Graphics Media Accelerator 900

Pamięć: RAM 512 MB DDRAM 400MHz ( 2x256MB w trybie Dual Channel)

Dysk twardy: 80GB 7200 rpm, ATA 100

Napęd: DVDRW SONY 8xDVD+/-R/4xDVD+/-RW/2,4xDVD+R DL/12xDVD/40xCDR/24xCDRW/40xCD

Dźwięk: 8 kanałowy 7.1 Intel High Definition Audio

Karta sieciowa: Ethernet 10/100/1000 Gigabit Lan

Porty USB: 2.0 (6 portów, opcja do 8)

Klawiatura: Logitech Internet Pro Keyboard black

Mysz: Optyczna scroll

Oprogramowanie: Cyberlink PowerDVD 5.0 PL, NERO 6.0 OEM Suite PL

I jak wam się podoba ??

Cene podam po waszych opiniach :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

  1. Oświeć mnie - ta grafika to zintegrowana ??

  2. Kto jest producentem płyty ??

  3. Kto jest producentem pamięci ??

Opinię podam ci po uzyskaniu tych informacji :stuck_out_tongue:

Niestety nie jestem w stanie tego powiedzieć ponieważ nie mam takich informacji ;] ;] ;] ;] ;]

Ok, niech ci będzie. Wygląda ładnie, ale :

  1. Grafikę dobrał bym inną, np. Radeona X800 (drobne 2700 zł.)

  2. Płyta dobrze gdyby była sprawdzonego producenta (Abit, Asus np.)

  3. O pamięci też bym zadbał (np. Infineon - 256 MB za 218 zł. x2).

  4. Dysk wziąłbym większy (Maxtor 120 GB ATA/133 za 380 zł.)

I nie zapomnij o dobrych głośnikach (np.Creative Inspire T7700 za 490 zł.)

No i wtedy miałbyś full wypas.

Jak iść na całość, to na całość. Co se będziemy żałować :wink: :lol:

Tylko trzeba mieć czym żałować :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

A co na to inni userzy ??

zgodzę się z Magikiem w kwestii grafiki, ale bez przesady!! każda będzie lepsza niż zintegrowana!! podobnie ma się sprawa dźwięku!! płytę główną też zakupiłbym firmową (bardzo dobre i niedrogie są płty EPOX`a); pamięci mogą zostać jak dla mnie!!

na koniec jeszcze procek; nie mam zbyt miłych odczuć jeśli chodi o możliwości produktów Intela; w szczególności Pentium!! Athlon i full wypaaaaaas!! :slight_smile:

Tylko, że ten komp to nie muj wyb u r tylko probozycja handlowca. Więc dzielę się tą informacją z wami :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Miałem pare lat Pentium,teraz mam Athlona i korzystam z wielu aplkacji np.obróka grafiki,filmy itp. i jakoś nie widzę różnicy.Wszyscy wpatrzeni są w benchmarki.Najlepiej procek sprawdzić w programach 3D.Dać prockom do wyrenderowanie te samej sceny i po ptokach.Co do sekundy będziecie mieli zmierzony czas renderingu i wtedy można sprawdzić możliwości poszczególnych procków.

cosik kulwe moim zdaniem hdd do tego zestawu :stuck_out_tongue:

btw: dziany jestes :stuck_out_tongue: moze zainwestujesz w moj sprzecik ?? :lol:

Wiesz wkońcu nie jestesem z byle jakiego miast i nie byle kto ja jestem :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue: :stuck_out_tongue:

Jakby zasilacz był najważniejszą częścią komputera

a nie jest jedna z najwazniejszych :confused:

Ja również podpisze się pod wypowiedzią kolegów,iż dysk mógłby być większy i na ATA 133 lub wyższym. No i oczywiście karta grafiki…

Karta grafiki: PCI-Express

Zestaw, jak zestaw. Zawsze mogłeś wybrać gorzej, ale i lepiej.

Wg mnie całkiem przyzwoity.

Podaj producentów i cenę to wtedy można powiedzieć coś więcej :smiley:

Pozdrawiam :okulary:

Nie wiem czy mogę napisać producenta, jest to zgodne z prawem i regulaminem??

Cena komputera wynosi (bez monitora): 4899

Oczywiście!! :o :o Niby dlaczego mialoby nie być??

Więc jest to propozycja firmy Vobis :o

:expressionless:

:?: :expressionless: :o :shock: :stuck_out_tongue:

Od razu wiedziałem że Vobisa po tym w jaki sposób są podane parametry ale tak czy siak szkoda że ta karta graficzna jest niefajna i ja bym zmniejszyl dyskj ale upchnął dajmy na to więcej RAM albo co inngeo :slight_smile:

Na jakiej podstawie tak mówisz i czy czytałeś info na temat PCI-Express, do którego podałem link w poprzednim poście. :stuck_out_tongue:

Jeśli tak twierdzisz to opisz powody. :roll:

Od kiedy Vobis jest producentem. :o Czyżby produkowali własne podzespoły :shock:

Vobis to firma, która złożyła komputer z podzespołów innych producentów :smiley:

Jeśli się mylę, to sprostujcie :twisted:

Pozdrawiam :okulary:

Nie, nie mylisz się Golden Finger. To jest po prostu:

No, ale nie schodźmy z tematu. Chociaż i tak na twoim miejscu to kupiłbym inną kartę graficzną np. coś z Radeonów :!: Chyba możesz się tam z nimi jakoś dogadać, co :?