Co powiecie o szkole wieczorowej dla dorosłych

czy warto iść do takiej szkoły

Możesz napisać to raz jeszcze, tak aby było wiadomo o co chodzi. Postaw kropki tam gdzie są wymagane, postaw pytajniki w miejscu gdzie zadajesz pytanie. Zdania rozpoczyna się z wielkiej litery.

Przeczytaj proszę Swoje własne zdanie i zadaj sobie pytanie czy wiesz o co w nim chodzi:

??

Powiem Ci jak Kiepski “w tym kraju nie ma pracy dla ludzi z moim wykształceniem”. Wg mnie nie warto w tych czasach kończyć liceum lepszym wyborem będzie każde jedno technikum bądź szkoła zawodowa. Nie ma mechaników, spawaczy, kucharzy a ludzie z wyższym wykształceniem bądź średnim licealnym mają mniejsze szanse na zatrudnienie. Wiadomo możesz później skończyć studia polecam jakiś kierunek techniczny.

mrFreeze , a czy nie zauważyłeś że autor pisze o szkole dla dorosłych (najwidoczniej jakąś szkołe już wcześniej skończył).

Jak zależy ci na maturze, albo planujesz dalsze kształcenie na wyższej uczelni to warto.

W innym wypadku szkoda sobie głowy zwracać.

Tak czytałem tylko cały post został przeedytowany “szkoły wieczorowej liceum dla dorosłych”. fiesta , zobacz jak cytował semtex , więc wg mnie nie skończył żadnej szkoły średniej choć mogę się mylić.

Dodam że mam skończoną szkołę zawodową jak kucharz i nie wiem czy olać już szkołę bo nie warto (nic z tego nie bedzie bo nie można zdobyć kariely z taką szkoła?) czy iść to tego liceum bo warto ?

Wg mnie nie warto kończyć liceum. Chyba, że chcesz dalej iść na studia. Jak już chcesz wykształcenie średnie to idź do technikum gastronomicznego na pewno będzie to lepszy wybór.

Jak ci nie pasuje zawód to warto,po Liceum możesz zdobyć tytuł Technika w innym zawodzie,a międzyczasie chodzić na studia.Tylko papier,ani nawet umiejętności w naszym kraju o niczym nie świadczą.Śmieją się z Polaków co pracują w UK na zlewozmywaku.Tyle że oni zarabiają dwa razy tyle co u nas po magisterce,i są po wykształceniu podstawowym i zawodowym :wink:

no dobra a po takim liceum to można iść na normalne studja na tak kierunek jaki się chcę

To zależy czy i jak zdasz maturę, bo to ona głównie się liczy przy rekrutacji a nie szkoła którą kończysz.

czyli jak będę na studjach to nikt tam nie będzię marudził że skończyłem wieczorową szkołe

Oczywiście, nie ma nic do tego jaką szkołę skończyłeś - liczą się tylko twoje umiejętności, a przy przyjmowaniu - wynik z matury.

Bardzo dobre rozwiązanie kiedy chcemy nadrobić niezdobyte wykształcenie. Znam chłopaka, który mając swoją firmę robił taką szkołę (kreatoredukacja we Wrocku) żeby nadrobić maturę. Tamta szkoła akurat ma świetne opinie więc teraz wszyscy na niego patrzą inaczej- z podziwem :slight_smile: Także uważam, że taka szkoła jak najbardziej ok dla ambitnych!