Co powiecie o telefeonie T800?

Witam,

co powiecie o tym telefoniku? http://allegro.pl/item1080685446_s_b_t8 … l_24h.html za taką kasę może być raczej TV Dual Sim jednocześnie 2 baterie 2800 …zastanawiam się nad kupnem ale coś za tani jest :roll:

Dzięki za info

To jakiś tani chiński szajs, dual sim z tyloma bajerami za taką cenę - to nie może być dobre.

Skoro dają drugą baterię to pewno szybko ją rozładowuje, skoro dają piórko dotykowe to pewno palcem nie da się go komfortowo obsługiwać (o ile w ogóle da się palcem)…

Trzeba być dzieckiem, żeby uwierzyć, że coś dzięki internetowi możemy kupić 3- 4 razy taniej niż w sklepie stacjonarnym.

http://allegro.pl/show_user.php?uid=129 … eg&p=1&p=0

Ja rozumiem 20% taniej.

no ok rozumiem i dzięki. A jaki byście doradzili do 300 zł z możliwie dobrym aparatem jak na kom , mp3,radio,net dzięki

I chcesz jeszcze żeby to był dual sim?

Obawiam się że będzie ciężko się zmieścić w 500zł

nie dual sim nie:-) nie cięzko chociażby LG cookie czy samsung avila :slight_smile:

Już myślałem że zależy ci na dual simie skoro rzuciłeś się na tą chińszczyznę. :slight_smile:

Co do Avili to ogólnie jest to dość fajny telefonik ale ma sporą (jak dla mnie) wadę: dotykowy ekran.

Dotykowe ekrany to ciekawy gadżet ale w praktyce szybko zaczynają denerwować: nie da się szybko pisać (a już na pewno nie da się pisać bezwzrokowo), ciężko na tym grać w gry (czas reakcji wciąż jest zbyt mały mimo że w Avili jest on dość dobry ale to itak za mało) chyba że tylko w gry oparte na czujniku wychyłu (Avila go ma).

Ale poza tym mankamentem typowym dla dotykowych ekranów to jest to dość udany model z dobrym softem i dopracowaną funkcjonalnością - wiem co piszę bo miałem go.

Mam pytanie bo mi w trecconie t800 gdy włączam tv nie chce mi odtwarzać dzwięk .Czy można coś z tym zrobic ?? :frowning: Licze na szybką odpowiedz :slight_smile: Rafał

@scripter1 nie ma czujniku wychyłu jest tylko acelelator :wink:

Ja mam aktualnie Sony Ericsson W880i bateria dobrze trzyma, kupiłem go za “syboliczne” 20zł (obudowa w fatalnym stanie)…

Czyli??